foto: imago/Pius Koller/Scanpix
Andris Vaņins domā par karjeras beigšanu
Andis Vaņins gan neizslēdz iespēju spēlēt arī Latvijā.
Futbols
2020. gada 25. marts, 10:27

Andris Vaņins domā par karjeras beigšanu

Jauns.lv / LETA

Latvijas futbola izlases ilggadējais pamatvārtsargs Andris Vaņins gatavs beigt karjeru, ja viņam pēc šīs sezonas nebūs saistošu piedāvājumu, Jurija Žigajeva autorraidījumā "Par futbolu" atklāja Vaņins.

39 gadus vecajam Vaņinam līgums ar Šveices komandu "Zurich" ir līdz šī gada vasarai.

"Ja nebūs nekādu interesantu piedāvājumu, tad, visticamāk, [beigšu karjeru]. Jūnija beigās man beigsies līgums, un esmu atvērts piedāvājumiem. Lai zvana, būs interesanti paklausīties piedāvājumus," stāstīja Vaņins.

Atbildot uz jautājumu, vai viņš būtu gatavs vēl kādu sezonu spēlēt Latvijas virslīgā, Vaņins nenoraida šādu variantu.

"Viss var būt. Kā jau teicu - esmu atvērts piedāvājumiem. Ja tas būs izdevīgi abām pusēm, tad kāpēc nē? Jūtos tā, kā man būtu 18-20 gadi. Man ir tik daudz enerģijas, jo esmu noilgojies pēc spēlēšanas un emocijām," atzīmēja Vaņins.

Vaņins "Zurich" komandas rindas papildināja 2016.gadā, bet pēdējās divās sezonās viņš zaudējis Cīrihes kluba pamatvārtsarga vietu.

Pirms pievienošanās Cīrihes vienībai Vaņins septiņas sezonas pavadīja citā Šveices komandā "Sion", kurai 2009.gadā pievienojās no Latvijas kluba "Ventspils". Karjeras laikā viņš spēlēja arī bēdīgi slavenajā "Ventā" un uz īsu brīdi bija leģionāra gaitās Krievijā.