Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Parīzē hospitalizēts Mihaēls Šūmahers 6

Sports
14. janvārī 22:59 2020. gada 14. janvārī 22:59
  Jauns.lv
Septiņkārtējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions Mihaēls Šūmahers Parīzē hospitalizēts. Viņam plānota īpaša cilmes šūnu terapija.

Foto: REUTERS/SCANPIX

Jauns.lv jau ziņoja, ka pēc 2013. gada nogalē piedzīvotā kalnu slēpošanas negadījuma Mihaēls Šūmahers nonāca komā, jo ar galvu bija atsities pret akmeni.

Mihaēls slēpošanas trasē bija devies kopā ar savu tolaik 14 gadus veco dēlu Miku. Slaveno autobraucēju no nāves, visticamāk, paglāba ķivere, kura bija sportistam galvā.

Pēc pieciem gadiem viņš tika ievietots klīnikā Parīzē, kur viņu ārstēja profesors Filips Menaše. Vēlāk Šūmahers atstāja klīniku, taču tagad atkal hospitalizēts, lai turpinātu ārstēšanos.

Mediķi esot izstrādājuši īpašu ārstēšanās plānu vienam līdz trīs gadiem. Leģendārā autobraucēja sieva Korīna apliecinājusi, ka viņas vīrs atrodas drošās rokās.

Sīkākus komentārus par vīra veselības stāvokli un gaidāmo ārstēšanos viņa nesniedza. Pēc viņas teiktā, Mihaēls vēlas savu veselības stāvokli saglabāt noslēpumā.

Par Šumahera atlabšanu un nākotnes plāniem netrūkst dažādas pretrunīgas informācijas, no kuras lielākā daļa ir vienkārši spekulācijas.

Jau no 2000. gada kopā ar autosporta leģendu Mihaēlu Šūmaheru ir viņa menedžere, bijusī žurnāliste Sabīne Kēma, kura podkāstā "Beyond The Grid" pastāstījusi par Pirmās formulas (F-1) septiņkārtējo pasaules čempionu un viņa nevēlēšanos pēc smagā negadījuma parādīties sabiedrībā.

Sabīne Kēma populārajā autosporta podkāstā atklāja, ka, neskatoties uz šausminošo slēpošanas negadījumu un ilgstošo ārstēšanu Mihaēls joprojām ir ļoti ciešās attiecībās ar savu ģimeni un tuvākajiem draugiem. "Korīna (autobraucēja sieva) un Mihaēls bija ideāls pāris un, pēc manām domām, viņi tādi ir joprojām," uzskata ilggadējā menedžere.

Kā stāsta Kēma, Mihaēls vienmēr bijis ļoti silts un atvērts cilvēks, bet pēdējā laika klusēšanai un atstumtībai ir pavisam logīsks iemesls: "Šūmahers nevēlas, lai apkārtējie viņu redz, jo tas varētu savā ziņa atņemt viņa neizsīkstošo cīņassparu un mazināt sasniegtā vērtību - vismaz atsevišķu indivīdu acīs."

Saistītās ziņas

Mihaēls Šūmahers savu 50. dzimšanas dienu izrādās nosvinējis tālu no mājām Šveicē 20
Menedžere atklāj daudz nezināmā par Šūmaheru: "Mihaēls un Korīna bija ideāls pāris, un tādi viņi ir joprojām" 6
Mihaēls Šūmahers ir piecēlies no gultas, ziņo mediji 34

Citi šobrīd lasa

Skandāli šovos, aktieriem trūkst naudas - ieskats spilgtākajos notikumos desmit gadu senās krīzes nogalē
Dārta Daneviča publisko kopbildi ar Artusu Kaimiņu 2
Padomi, kas vecākiem palīdzēs sagatavot savas atvases drošai vasarai 1
Skatīt visus komentārus

Валдис Пельш рассказал, почему предпочитает жить в России, а не в родной Латвии

Подписчики озадачены: Богомолов опубликовал фото Собчак с полностью открытой спиной