Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: pamatīgi asumi Latvijas basketbolā - jaunā spēlētāja bravūrai pieredzējušais basketbolists atbild ar žņaugšanu 7

Basketbols
2019. gada 10. oktobrī 12:25 2019. gada 10. oktobrī 12:25 | Papildināts, 2019. gada 10. oktobrī 15:54
  Jauns.lv
Ar pamatīgiem asumiem atmiņā paliks trešdienas, 9. oktobra, Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas spēle "Rīdzenes" sporta zālē starp BJBS "Rīga/Sportapunkts.lv" un BK "Jelgava/LLU".

Kādā no mača epizodēm 18 gadus vecais Ralfs Kristaps Bensons pēc realizēta tālmetiena imitēja loka šāviena žestu (nereti NBA spēlētāji attēlo šādas kustības pēc sekmīgām darbībām) pret pieredzējušo Jāni Bērziņu, kurš neizturēja un otrā laukumā galā ķērās pusaudzim pie kakla.

Mača tieneši Kristīne Simonoviča un Andris Petrovs nekavējoties iejaucās konfliktā un neļāva pieredzējušajam basketbolistam vēl vairāk pielietot fizisko pārspēku pret jauno censoni.

Kā portālam Jauns.lv atklāja spēlē klātesošie skatītāji, "Rīga/Sportapunkts.lv" basketbolisti visas spēles garumā pret krietni pieredzējušākajiem sāncenšiem izrādīja pamatīgu bravūrību, kas norima tikai pēc šīs agresijas izpausmes.

Jāņa Bērziņa žņaugšanas paņēmiens pret Ralfu Kristapu Bensonu. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Neskatoties uz pārliecinošo zaudējumu 100:82, tieši jaunie sportisti visas spēles garumā izrādīja, ka viņu pretinieki neprot spēlēt basketbolu, ko gan rezultātu tablo nepierāda un pagājušās sezonas LBL 2 bronzas medaļnieki apliecināja savu pārākumu.

Portāla Jauns.lv rīcībā nonācis arī kāds audio ieraksts, kurā viens no spēles dalībniekiem stāsta, ka BJBS "Rīga/Sportapunkts.lv" basketbolistu izturēšanās visa mača garumā bijusi nepamatoti bravūrīga un pat necienīga pret krietni vecākajiem sāncenšiem, turklāt to esot atbalstījuši arī jauniešu vecāki. Jāņa Bērziņa rīcība tajā tiek nosodīta, tomēr viss iepriekš notikušais liecināja, ka kaut kam esot bijis jānotiek, jo padsmitgadnieku visatļautība esot pārkāpusi jebkādas normas. Pēc šiem asumiem mača gaita pilnībā esot mainījusies.

Ralfs Kristaps Bensons šajā vasarā pārstāvēja arī Latvijas U-18 izlasi Eiropas čempionātā.

Saistītās ziņas

Vai Porziņģa neveiksmēs vainojams Kristapa Valtera lāsts Latvijas basketbolam? 52
Valkas basketbola treneris iemet, iespējams, neticamāko metienu Latvijas basketbola vēsturē 18
Pamatīgi asumi Latvijas jaunatnes basketbola līgas spēlē. Nedaudz pietrūkst, lai treneri izkautos 16

Citi šobrīd lasa

Kamerā redzams, kā istabā notiek neizskaidrojamas lietas, un pie aizmiguša vīrieša zogas kaut kas briesmīgs 4
VIDEO: iedzīvotājs ziņo par nomaldījušos 6 gadus vecu bērnu Rīgas sabiedriskajā transportā 1
Zinātnieki izsaka versiju, kas, iespējams, ir baisā koronavīrusa izcelsmes avots 7
Skatīt visus komentārus

«Он станет последним королем...»: известная ясновидящая еще несколько лет назад предрекла конец британской королевской семье

Михаэля Шумахера сфотографировали лежащим в постели