Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Luiss Foulers ar savu elku Mohamedu Salāhu. (Foto: Twitter.com @joecooper93)

Asiņains negadījums palīdz mazam futbola fanam tikt pie bildes ar Mohamedu Salāhu 3

Sporta zvaigznes
2019. gada 12. augustā 16:54 2019. gada 12. augustā 16:54
  Jauns.lv
Traģikomiskā situācijā nonācis 11 gadus vecais "Liverpool" līdzjutējs Luiss Foulers, kuram izdevās pievērst sava elka Mohameda Salāha uzmanību ar asiņainu seju.

Bērns ietriecās luktura stabā, ko nebija pamanījis, kad centās pievērst "Liverpool" līdera Mohameda Salāha uzmanību.

11 gadus vecais "Liverpool" fans Luiss Foulers kopā ar gadu jaunāko brāli Īzaku vaktētja futbolistus pie kluba treniņu bāzes. Zēni, kuri dzīvo ielai otrā pusē, centās iegūt fotogrāfijas ar sportistiem, "Liverpool Echo" pastāstīja viņu patēvs Džo Kūpers.

Luiss Foulers ar savu elku Mohamedu Salāhu. (Foto: Twitter.com @joecooper93)

10. augustā Luiss pamanīja, ka viens no viņa elkiem uzbrucējs Mohameds Salāhs aizbrauc no bāzes ar savu "Bentley" automašīnu. Zēns dzinās pakaļ auto un vicināja futbolistam ar roku, lai pievērstu uzmanību. Rezultātā bērns ietriecās elektrības stabā, ko nebija pamanījis, sadauzīja degunu līdz asinīm un pat zaudēja samaņu.

Mohameds Salāhs ar Luisa mazāko brāli Īzaku. (Foto: Twitter.com @joecooper93)

Un tad notika tas, ko neviens nebija gaidījis. Salāha vadītā automašīna tika griezta riņķī un viņš piebrauca pie mazo fanu mājas, lai pārliecinātos, ka jaunajam futbola līdzjutējam viss ir kārtībā. Futbolists nofotografējās arī ar abiem brāļiem.

"Salāhs esot redzējis, ka viens no zēniem ir cietis un viņam pietika pieklājības, lai atgrieztos atpakaļ un noskaidrotu, kas ar viņu notiek," komentēja mazo fanu patēvs.

"Pēc īsas sazināšanās ar elku, mēs Luisu vedām uz slimnīcu, lai pārliecinātos, ka ar viņa degunu viss ir kārtībā. Pa ceļam uz slimnīcu bērns aizmirsa par kritienu un runāja tikai par tik ilgi gaidīto tikšanos ar futbola zvaigzni," stāsta Džo Kūpers.

Citi šobrīd lasa

Sipeniecei šodien 50! Kā Jaunpils Baibiņa izauga par zvaigzni 13
Kas startēs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās? Uz priekšvēlēšanu starta līnijas jau nostājušies deviņi saraksti 11
“Viņš viņus brutāli nogalināja!” - Austrālijas premjerministrs komentē bijušā regbija spēlētāja un viņa ģimenes nāves apstākļus 1
Skatīt visus komentārus

«Мы ждем четвертого!»: Анна Седокова подтвердила свою беременность

Видео: Волочкова запуталась в платье и упала во время фотосессии