Balceru nosūta uz AHL; Bļugers turpina cīņu par vietu "Penguins" sastāvā
Teodors Bļugers ir palicis to 24 uzbrucēju vidū, kuri turpina cīnīties par vietu Pitsburgas "Penguins" pamatsastāvā jau no sezonas sākuma.
2017. gada 25. septembris, 09:34

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē svētdien piedzīvoja uzbrucēju Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kamēr cita vienība Sanhosē "Sharks" nosūtījusi uzbrucēju Rūdolfu Balceru uz Amerikas Hokeja līgu (AHL).

"Penguins" svētdien savā laukumā ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) piekāpās Sentluisas "Blues" vienībai.

Lai arī pirmajā trešdaļā "Penguins" hokejists Džeiks Gincels atklāja spēles rezultātu, nākamajos divos periodos viesi no Sentluisas guva četrus bezatbildes vārtus un nodrošināja pārliecinošu uzvaru.

Bļugers šajā mačā ar rezultativitāti neatzīmējās, bet pilnīga statistika par šo spēli nav pieejama.

Vēl vienā svētdienas pārbaudes mačā pieteikumā nebija latviešu vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka, bet viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda savu skatītāju priekšā ar 3:5 (0:2, 1:1, 2:2) piekāpās Nešvilas "Predators".

Tikmēr "Sharks" komanda svētdien nosūtīja uzbrucēju Balceru uz AHL vienību Sanhosē "Barracuda". Pašlaik 20 gadus vecais hokejists aizvadīja divas NHL pārbaudes spēles, kuru laikā veica vienu rezultatīvu piespēli.

"Sharks" komanda Balceru 2015.gada NHL draftā izvēlējās piektajā kārtā un viņš šovasar noslēdza trīs gadu sākuma līguma kontraktu.

Iepriekšējo sezonu Balcers pavadīja Rietumu hokeja līgas (WHL) junioru komandā Kamlūpsas "Blazers", kuras rindās regulārā čempionāta 66 spēlēs guva 40 vārtus un veica 37 rezultatīvas piespēles.

Jaunā NHL sezona tiks ievadīta 4.oktobrī.