foto: AP/Scanpix/LETA
Motošosejas superzvaigzne Valentino Rosi salauzis kāju
Leģendārais motobraucējs ir ļoti sašutis par notikušo.
Citi sporta veidi
2017. gada 1. septembris, 08:55

Motošosejas superzvaigzne Valentino Rosi salauzis kāju

LETA

Septiņkārtējam pasaules motošosejas čempionam prestižākajā "MotoGP" klasē Valentīno Rosi kājas lūzumu dēļ sezona, visticamāk, beigusies, vēsta Itālijas mediji.

Kā vēsta "Gazzetta dello Sport" un "Corriere della Sera", 38 gadus vecais Rosi ceturtdien treniņbraucienos avarējis un viņam slimnīcā veikta apskate, kurā konstatēts kājas lūzums.

Piektdien Rosi tika veikta operācija, pēc kuras viņš paziņoja, ka jūtoties labi.

"Operācija noritēja labi. Šorīt, kad pamodos, arī pats jutos labi. Vēlos pateikties visam ārstējošajam personālam. Ļoti atvainojos par incidentu. Tagad pēc iespējas ātrāk gribu atgriezties uz motocikla. Darīšu visu iespējamo, lai tas notiktu," paziņoja Rosi.

Lai gan konkrēts atgriešanās laiks netiek minēts, un sākotnēji tika pieļauts, ka Rosi sezona beigusies, tomēr Itālijas laikraksts "Corriere della Sera" raksta, ka viņš varētu atgriezties oktobrī, kad līdz sezonas beigām būs atlikuši 3-4 posmi.

Rosi šī ir otrā avārija šosezon, jo maijā viņš negadījumā guva krūšukurvja un vēdera savainojumus.

Sešus posmus pirms sezonas beigām Rosi ar 157 punktiem ieņem ceturto vietu kopvērtējuma tabulā, kamēr līderis ar 183 punktiem ir viņa tautietis no "Ducati" komandas Andrea Dovicioso.

Tēmas