Malkinam “hat trick”, Pitsburga atraujas
Spēles galvenais varonis – Jevgeņijs Malkins
2009. gada 22. maijs, 11:17

Vakarnakt NHL Austrumu konferences finālā Pitsburgas “Penguins” ar 7:4 pārspēja Karolīnas “Hurricanes”, sērijā izvirzoties vadībā ar 2:0.

Pēc pirmā perioda vadībā bija Karolīnas hokejisti ar rezultātu 3:2. Otrajā trešdaļā pitsburgieši ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī izvirzījās vadībā ar 4:3. Spēles pēdējā perioda sākumā “Hurricanes” hokejisti izlīdzināja rezultātu, bet pēc tam ielaida trīs bezatbildes vārtus. 7:4 – otrajā Rietumu finālspēlē uzvar Pitsburgas “Penguins”.

Šajā mačā “uguņošanu” sarīkoja krievu hokejists Jevgeņijs Malkins, kurš guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Pārējos vārtus “pingvīniem” guva Sidnijs Krosbijs, Miksims Talbots, Kriss Kunics un Tailers Kenedijs. “Orkāniem” vārtus guva Čads Larouzs, Jussi Jokinens, Deniss Seidenbergs un Patriks Īvzs.

Duets Jevgeņijs Malkins un Sidnijs Krosbijs šajā spēlē kopā guva četrus vārtus, kas viņiem ļauj izslēgšanas spēļu vārtu guvēju topā duetiem atrasties ceturtajā vietā, bet abiem “pingvīniem” jāspēlē vēl vairākas spēles.

Sērijā līdz četrām uzvarām “Penguins” ir vadībā ar 2:0. Nākamā spēle notiks naktī uz svētdienu Karolīnā.