Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ainars Bagatskis nezina, kur dzīvo pingvīni

Basketbols
2011. gada 31. janvārī 14:17 2011. gada 31. janvārī 14:17
 
Nepatīkamu pārsteigumu pirmdienas rītā piedzīvoja Latvijas basketbola fani, kuri pārliecinājās, ka vīriešu valstsvienības galvenajam trenerim Ainaram Bagatskim ir robi ģeogrāfijas zināšanas.

Ainaram Bagatskim paskaidrojums no wikipedia.org.

Uzzinājis 2011. gada Eiropas basketbola čempionāta finālturnīra nepatīkamos izlozes rezultātus, Bagatskis intervijā Latvijas medijiem nekautrējās lietot epitetu, ka vājus pretiniekus jeb "pingvīnus" varot dabūt tikai Arktikā nevis Eiropas platuma grādos. Pārdomājot "Zelta rokas" teikto, atliek secināt, ka viņš ir šoreiz aizšāvis nedaudz greizi.

Latvijas Universitātē (LU) maģistra grādu izglītības vadībā ieguvušais basketbola treneris savos skolas gados šķietami nebija tik cītīgs skolēns, kā vajadzētu būt, jo pamatskolas ģeogrāfijas pamati nav apgūti. Viens no ģeogrāfijas pirmo stundu uzdevumiem ir apgūt kontinentus un zemes puslodes, ar tiem raksturīgajiem dzīvniekiem un dabas īpatnībām. Diemžēl Bagatskim tas nav izdevies, jo, viņaprāt, vienīgi dienvidu puslodē dzīvojošie Antarktīdai raksturīgie pingvīni dzīvo otrā pasaules galā – Arktikā. Ievērojama kļūda cilvēkam ar augstāko izglītību.

Cik redzams, zināšanas par putniem, konkrēti par pingvīniem, un ģeogrāfiju nav Bagatska spēcīgā puse, tāpēc atliek cerēt, ka Latvijas izlases treneris kļūdas dēļ savus padotos neaizvedīs uz Eiropas basketbola čempionāta finālturnīru, piemēram, Igaunijā, nevis Lietuvā, bet apgūt kaut ko jaunu par pingvīniem ir iespējams tepat zemāk.

Kā ziņots, svētdienas vakarā notika Eiropas basketbola čempionāta finālturnīra izloze, kura Latvijas valstsvienībai nebija pārāk veiksmīga, jo tā nonāca vienā apakšgrupā ar Franciju, Serbiju, Vāciju, Izraēlu un Itāliju. Šīs komandas spēlēs B grupā, kura savas spēles aizvadīs no Latvijas pavisam netālajos Šauļos.

Kas ir pingvīni – video:

Pasaules slavenākie pingvīni – video:


 kasjauns.lv/Foto: ekrānšāviņš no wikipedia.org

Citi šobrīd lasa

Atrastas nogalinātās soctīklu zvaigznes Gabijas Petito līgavaiņa mirstīgās atliekas 1
Boldvina asaras un operatores pēdējais video. Kino pasaule satriekta par traģisko nelaimi filmēšanas laukumā
Deviņi pasaules brīnumi, ko noteikti būtu vērts skatīt savām acīm
Pievienot komentāru

Кто подставил Алека Болдуина: в убийстве оператора нашли много странностей 1

"От этого бесстыдства у меня кровь в жилах стынет": выписавшаяся из больницы Гузеева сделала резкое заявление