Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Melānija Grifita nožēlo plastiskās operācijas: "Cerams, ka tagad izskatos normālāk"
Aktrise Melānija Grifita pārtraukusi aizrauties ar plastiskajām operācijām, kad līdzcilvēki sākuši izteikt piezīmes par viņas savādo izskatu – ‘Ak dievs, ko gan viņa ar sevi ir izdarījusi?!’ (Foto: Xavier Collin/Image Press/Splash/ Vida Press)

Melānija Grifita nožēlo plastiskās operācijas: "Cerams, ka tagad izskatos normālāk"

Skaistums
2017. gada 9. aprīlī 07:19 2017. gada 9. aprīlī 07:19
  Kasjauns.lv
Holivudas aktrise Melānija Grifita (59) atklātā intervijā pastāstījusi par savām atkarībām, mīlas dzīvi un plastiskajām operācijām.

Sarunā ar žurnāla „Poter” reportieri aktrise Melānija Grifita atzinusi, ka jaunībā centusies darīt visu, lai viņas atkarība un rehabilitācijas klīnikās pavadītais laiks neietekmētu bērnus – Aleksandru Baueru (šobrīd 31), filmas „Greja piecdesmit nokrāsas” aktrisi Dakotu Džonsoni (27) un Stellu Banderasu (20).

„Es biju funkcionējoša mamma. Es nebiju no tām, kas dzērumā vāļājas pa grīdu vai atslēdzas no visa,” paskaidro Grifita. „Es nedarīju šo to no tā, ko man, iespējams, būtu vajadzējis darīt, taču lielākoties biju līdzās saviem bērniem. Viņiem bija tāda kā sava veida priviliģēta čigānu dzīve.”

Melānija Grifita pirmoreiz pieteicās rehabilitācijas programmai, kas ārstē no alkoholisma, 1988. gadā. Tas bija trīs gadus pēc viņas pirmā bērna – dēla Aleksandra – nākšanas pasaulē. Šis laiks satuvināja Melāniju ar bijušo vīru Donu Džonsonu (kad Melānijai bija 18 viņi īsu laiku bija precēts pāris) un viņi no jauna apprecējās. Pēc pieciem laulībā pavadītiem gadiem abi šķīrās, un šoreiz jau uz visiem laikiem.

„Dons gaidīja, kad iznākšu no rehabilitācijas klīnikas,” norāda Grifita, kurai ar Džonsonu ir kopīga meita Dakota. „Mēs atkal sagājām kopā; tas bija tik dabiski, ideāli un mīlestības pilni. Taču pēc laika tas vairāk nestrādāja. Manuprāt ir sarežģīti, abiem esot sabiedrības acu priekšā, ja vien kāds no pāra neatsakās no karjeras.”

Tam sekoja Grifitas laulība ar aktieri Antonio Banderasu. Pāris salaulājās 1996. gadā un ilgus gadus tika uzskatīti par Holivudas paraugpāri ar vienu no ilgstošākajām un noturīgākajām laulībām. Diemžēl 2014. gadā viņi izšķīrās.

Grifita ar meitām Dakotu (no labās) un Stellu 2005. gadā. (Foto: Russ Einhorn / Splash News/ Vida Press)

„Manuprāt, viens no iemesliem, kāpēc mana laulība ar Antonio izjuka, bija tas, ka jutos iestrēgusi, neviens cits tajā nav vainojams. Tikai tas, ka personīgi jutos iestrēgusi. Vairs es kam tādam neļaušu notikt. Es vēlos baudīt dzīvi un gribu darīt jebko, ko vēlos.”

Kas attiecas uz Grifitas randiņu dzīvi tagad, aktrise teic, ka nevēlas neko sasteigt un ļauj visam ritēt savu gaitu, neko nesteidzot. Ne kā agrāk, kad vienam vīrietim sekoja otrs. Grifitu reiz vienojušas romantiskas attiecības ar tādiem aktieriem kā Vorens Bītijs, Džeks Nikolsons un Raiens O’Nīls.

„Tagad ar vīriešiem esmu piesardzīga, ļoti atturīga... Neviens nav mani aicinājis uz randiņu jau gandrīz divus gadus,” norāda aktrise.

Melānija Grifita 1995. gadā. (Foto: ©Buena Vista Pictures/Courtesy Everett Collection/ Vida Press)

„Oskara” balvai nominētā Grifita intervijā arī vaļsirdīgi stāsta par plastiskajām operācijām un to, kā un kāpēc nolēmusi pārtraukt ar tām aizrauties.

„Es neko neapjautu, līdz līdzcilvēki sāka izteikt piezīmes [par dīvainu izskatu] – ‘Ak dievs, ko gan viņa ar sevi ir izdarījusi?!’” – atceras aktrise. „Mani šie izteikumi tik ļoti sāpināja, ka es nomainīju citu ārstu. Viņš sāka labot to, ko iepriekšējā ķirurģe bija izdarījusi. Cerams, ka tagad izskatos normālāk.”

Citi šobrīd lasa

VIDEO: laimes krekliņā dzimis pilots izdzīvo pēc baisas lidmašīnas avārijas 1
Covid-19 izraisītās krīzes dēļ Lielbritāniju pametuši simtiem tūkstošu cilvēku 3
1000 eiro mēnesī un Covid-19: prestižā pansionātā klaja bezdarbība noved pie klientes nāves
Pievienot komentāru

«Содержимое нас всех сразило»: вдова Задорнова о неожиданной находке в вещах сатирика

«Уверенная девушка стала подавленной женщиной»: Муцениеце о браке с Прилучным