Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Trenažieru zāli Vangs sācis apmeklēt 50 gadu vecumā un labprāt dara to arī šobrīd, pēc savas 80 gadu jubilejas.

"Potenciāls ir jāizmanto!" 80 gadu vecs seksīgs kungs trenējas sporta zālē un iedvesmo modes aprindas

Skaistums
2016. gada 24. oktobrī 06:02 2016. gada 24. oktobrī 06:02
 
Īsti sensacionālus panākumus Ķīnā bauda kāds 80 gadus vecs vīrs no Šeņjanas pilsētas. Pēc cienījamā kunga gājiena pa mēli kādā vietējā modes skatē, pasaule internetā nospriedusi, ka Dešuns Vangs ir seksīgākais opis Ķīnā, taču pats modelis apgalvo, ka šī brīža slavai gatavojies visu mūžu!

Pēc tam kad Dešuns Vangs ieguvis zibenīgu slavu modes aprindās, viņš kā izbijis aktieris paaicināts piedalīties arī tādās filmās kā „Aizliegtā Valstība” (The Forbiden Kingdom) un Debesu un Zemes Kareivji (Warriors of Heaven and Earth). Pēcāk izskatīgais vectēvs debitējis arī Ķīnas modes nedēļā (Chinese Fashion Week), kur Dešuns modes skates mēli un apkārtējo simpātijas iekarojis, izejot bez krekla un ar saviem garajiem, sirmajiem matiem, vēsta "independent.co.uk".

Vecums nav iemesls, lai padotos

Būdams paraugs izcilai veselībai, Vangs vien pasmej par Ķīnā ļoti aktuālo problēmu – populācijas novecošanu un, balstoties uz dzīves pieredzi, stingri iestājas par to, ka vecums nekādā gadījumā nedrīkst kļūt par iemeslu padoties. Par šo tēmu modelis cienījamā vecumā kaismīgi un iedvesmojoši runā arī sociālajos tīklos. Vienā populārā video kungs gados saka: „Daudzi mani pirmo reizi pamanīja modes skatē, taču vai zinājāt, ka es tai dienai gatavojos 60 savas dzīves gadus?”

80 gados uz trenažieru zāli

Dešuna Vanga dzīvesstāsts pierāda, ka personisko panākumu virsotni iespējams sasniegt arī mūža vēlajos gados – galvenais, neļaut sev domāt pretējo. Pats ķīniešu modelis jau 24 gadu vecumā strādāja kā teātra aktieris un vien 44 gados nolēma sākt apgūt angļu valodu un pavisam drīz, vēl nesasniedzot 50 gadu jubileju, kungs izveidoja pats savu pantomīmas trupu.

Pēc tam kad 50 gadu vecumā Vangs pārcēlās uz Pekinu, viņš pirmo reizi mūžā sāka apmeklēt trenažieru zāli un kopš tā laika dara to regulāri. Vangs uzstāj – arī sasniedzot cienījamu vecumu, cilvēkam jāturpina nospraust sev arvien jauni mērķi un jāturas tālāk no pārliecības, ka savu mērķu sasniegšanai laika vairs nepietiks.

Dešuna Vanga nesalaužamais gars ķīniešiem kļuvis par īstenu spēka avotu – viņa seja nu rotā arī valsts pastmarkas.

A photo posted by Hubert Cecil (@hubertcecil) on

„Ticiet man, potenciālu ir nepieciešams izmantot. Tiem, kuri uzskata, ka ir jau par vēlu ir jāuzmanās – šāda domāšana var kļūt par attaisnojumu, lai padotos. Neviens nespēj atturēt tevi no panākumiem, izņemot tevi pašu! Kad tev tiek dota iespēja paspīdēt, spīdi visspožāk!” sludina sirmais kungs.


Kasjauns.lv/Foto: Instagram /Video: Youtube

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti pastiprinājuši karakuģu grupējumu Melnajā jūrā 19
Jūras dzīvnieku pētnieki visā Eiropā apbrīno Liepājas pludmalē redzēto valzirgu un pareģo viņa nākotni 3
Pievienot komentāru