"Vīramāte izsūc manu enerģiju..." Ko darīt, ja ir sliktas attiecības ar gariem, stāsta bioenerģētiķis Viktors Graudiņš
“Šai mājai ir slikta aura.” “Manā dzīvoklī dzīvo spoks.” “Vīramāte man izsūc enerģiju, es tur vairs neiešu.” Kaut kas pazīstams, vai ne? Vienam bijusi pieredze ar poltergeistu, citam ar mājas gariņu, vēl kādam zūd enerģija, un viņš droši zina, kurš pie tā vainojams. Gan tās puses iemītnieku, gan enerģētiskā vampīrisma tēma ir akutāla jau gadiem, un aizvien mazāk ir tādu pilsoņu, kuri visādas enerģiju padarīšanas akli noliedz.
Par nezināmo spēku kaitniecisko darbību dzirdēts daudz. Dažam šķiet, ka viņu apsēdis kāds mošķis, kas spiež darīt lietas, ko no brīvas gribas cilvēks nedarītu; kādam nakts murgi ir tik mokoši, ka cilvēks pat baidās iet gulēt. Vēl cits stāsta, ka kopš ievākšanās jaunajā dzīvoklī nepaejot ne diena, kad nepiemestos kāda liga. “Es tur jutos kā veca, slima tante, pa slimnīcām un sanatorijām vien dzīvoju. Kad pārcēlāmies uz citu dzīvesvietu, pēc kāda laika attapu – man taču vairs nekas nekait!”
Lai iepazītu tuvāk neredzamo pasauli un tās iedarbību uz cilvēku, Patiesā Dzīve aicināja uz sarunu bioenerģētiķi Viktoru Graudiņu. Izrādās, spokus, garus, poltergeistus un citus neredzamos biedrus savā ziņā iespējams pat klasificēt.
Huligāns mājas gariņš
Daži piemēri iz dzīves. Trīsgadīgs puisītis, tuntuļodams uz tualeti, met skatienu atpakaļ un pukojas: “Ko tas melnais visu laiku valkājas man pakaļ? Kā man viņš ir apnicis...” Lieki piebilst, ka citi nekādu melno neredz, tomēr puikas izturēšanās ir neviltoti patiesa, un skaidrs, ka viņš tiešām kaut ko redz. Šajā mājā dažreiz neomulīgi jūtas arī pieaugušie un vienatnē tur labprāt neuzturas.
Cita mistiska epizode. Pieaugušu sievieti sapnī žņaudz lietuvēns. Viņa tik vien spēj, kā sargāt ar rokām kaklu, bet lietuvēns cenšas rokas atraut. No rīta sievietei uz rokām ir sarkani nospiedumi, kādu iepriekš nebija.
Kungam, kurš dzīvo viens (nedzērājs!), pazudis svarīgs dokuments, bet viņš skaidri zina, ka to nolicis uz rakstāmgalda. Viņš apgriež riņķī visu māju, bet dokumenta nekur nav. Nākamajā dienā, pārradies no darba, viņš ierauga dokumentu rakstāmgalda vidū – it kā kāds būtu paņirgājies. Mēneša laikā tas pats atkārtojas ar bibliotēkas grāmatu un pasi. “Nekad vairs nesmiešos, ja kāds stāstīs par mājas gariņu,” nozvērējās kungs, kad bija atradis pasi vietā, kuru bija pārmeklējis vismaz desmit reižu.
“Angļu valodā darbos, kuros aprakstītas paralēlās pasaules būtnes, kas iedarbojas uz cilvēku, tos dēvē par negiem (negative). Negus pievelk negatīvās emocijas – bailes, dusmas, bēdas u. c. It īpaši bailes – jo lielākas bailes, jo lielāks emocionālais enerģijas daudzums no cilvēka izdalās,” skaidro Viktors Graudiņš. “Pārsvarā pie negiem pieskaitāmas paralēlās pasaules zemākās būtnes.
Negiem piemīt telepātiskās spējas, kas tiek izmantotas, lai iedarbotos uz enerģētisko un fizisko ķermeni, radot bojājumus un atņemot enerģiju (līdzīgi, tikai ar citu mērķi, uz mums iedarbojas dažādi vīrusi, baktērijas, sēnes). Visvieglākais mērķis ir bērni, jo viņi ir apveltīti ar milzīgu enerģijas daudzumu.
Vecāki bieži sūdzas, ka bērni jau kopš agra vecuma naktī pēkšņi pamostas un ir ļoti grūti atgriežami atpakaļ šajā pasaulē. Pamodušies ar lielu izbīli un raudāšanu, viņi mētājas ar rokām un stumj prom vecākus, kurus nepazīst, jo vēl atrodas ap viņiem aplipušo negu varā. Tā var iemantot fobijas, kas nāks līdzi arī pusaudžu un pieaugušo vecumā. Agrā bērnībā ir ļoti attīstīta paralēlēs pasaules redze, un bērni līdz piecu gadu vecumam nereti atceras arī iepriekšējo dzīvi. Kad mēs viņus nomierinām, bērni sāk stāstīt, ko redzējuši. Redzējumi mēdz būt ļoti reāli – reizēm līdz pat desmit gadu vecumam viņi patiesi redz kādu mošķi. Diemžēl bērni bieži vien ir spiesti to noklusēt, jo vecāki nezināšanas dēļ šo realitāti neprot pieņemt.
Kāpēc vislielākās šausmas visbiežāk notiek miegā? Tāpēc, ka guļ tikai cilvēka fiziskais ķermenis, enerģētiskais ķermenis vienmēr ir nomodā. Miegā astrālajiem spēkiem ir visvieglāk iedarboties. Visi šausmu skati, visi murgi, kurus redzam sapnī, nav nekas cits kā visdažādākās negu izpausmes (sapņus gan var arī apzināt, bet tad jāstrādā ar zemapziņu un jālūdz, lai tiktu rādīti zīmīgie sapņi, bet tā jau ir cita tēma). Vēl piebildīšu – arī vardarbīgiem sižetiem pārsātinātās multiplikācijas filmas sapnī var radīt virtuālas sāpes un piesaistīt negus. Savukārt kino rada psihisku problēmu implantāciju – filmās (arī realitātē) redzēti traumatiski skati nogulsnējas atmiņā, radot cilvēka psihē savdabīgus caurumus.”
Ja gars tevī apmetas uz dzīvi...
“Ar gariem, kuri atrodas kādam iekšā, man ir gadījies pat sarunāties,” atklāj bioenerģētiķis. “Esmu ticies ar cilvēkiem no Tvaika ielas, daži ir burtiski piepičkāti ar svešiem gariem, un nekāda zāļošana tur nelīdzēs. Šie gari cilvēkā, var teikt, ir apmetušies uz dzīvi un cīnās par savu vietu zem saules. Ja cilvēka paša gars nav spēcīgs, svešajiem uz viņu ir viegli iedarboties. Tādēļ tiem, kuri īsti nezina, kā tas darāms, nevajadzētu nodarboties ar spiritiskiem seansiem. Tāpat, ja nepraša sāks grābstīties gar eksorcismu (garu izdzīšanu), no tiem pašiem gariem var dabūt tā, ka ilgi nevarēs atkopties. Jāpārzina process, kā viņus izvilkt ārā, kurp sūtīt un ko saukt palīgā, lai garus nogādātu pasaulē, kurā tiem jāatrodas.
Garu dabūšanas veidi ir visdažādākie, piemēram, bieži staigājot pa kapiem, mēs varam salasīt priekšlaikus aizgājušo garus vai citas astrālas būtnes. Gari, kas atrodas tuvāk zemes līmenim, vēlas reinkarnēties, nenogaidot, līdz viņiem to ļaus darīt, tālab meklē visdažādākās iespējas, lai ielīstu kādā cilvēkā. Pieredzējuši gari var pakļaut cilvēku uz ļoti ilgu laiku,” stāsta Viktors Graudiņš.
Te jāapvaicājas par gariem, kuri pārtiek no mūsu atkarībām. Vai tiešām kāds sēž uz pleca un barojas no mūsu netikumiem? “Jā,” apstiprina Viktors. “Visbīstamākie ir priekšlaikus no dzīves aizgājušu alkoholiķu gari. Alkoholiķis, atrazdamies dzērumā, izdala enerģiju, no kuras šādi gari barojas. Ikviens alkoholiķis, ar kuru esmu runājis, atzinis, ka viņā mājo divi spēki. Labais saka: “Jāni, pietiek!” Bet otrā ausī: “Ej nu, vecais, beidz, bišķi jau vēl var!”
Kļūt atkarīgam var palīdzēt arī mātes, kuras ļoti mīl savus bērnus (īpaši dēlus). Viņas pašas šīs būtnes neapzināti izveido, jo viņām bail, ka lolojums var kļūt par tādu pašu dzērājs kā tēvs un tamlīdzīgi. Kā šīs būtnes var izveidot? Kad dēls nav pārnācis mājās un varbūt pavisam nevainīgi ar puikām spēlē futbolu, mātere, iztēlodamās, kā viņš sēž un dzer (jo mums ir raksturīgi vienmēr domāt sliktāko), šo telepātisko informāciju rada pati.
Arī azarta atkarīgs cilvēks baro paralēlās pasaules substances. Piemēram, cilvēks dzīvo mazpilsētā, kur azartspēles nav pieejamas, bet kāds viņu itin kā mudina kāpt mašīnā, braukt uz rajona centru un doties uz spēļu zāli. Azartspēles izdala citus fluīdus nekā alkohols, un atkal tiek pabarots vesels lērums mošķu.”
Varbūt mošķiem vajadzīgas zaudētāja izjūtas – vainas apziņu, sirdsapziņas ēdas? “Protams,” smejas Viktors. “Laimesta varbūtības teorija ir ļoti maza. Vēl no mums barojas zemākās kategorijas gariem pieskaitāmās dēmoniskas būtnes inkubi un sukubi. Tie barojas no seksuālās enerģijas un, ja ir pakļāvuši cilvēku, pēc kāda laika rada dzīvības enerģijas izsīkumu. Te jārunā arī par pašapmierināšanos, kad cilvēks sevi apmierina gan fiziski, gan virtuāli (dažreiz pret savu gribu).
Vēl cilvēka enerģētiskajā ķermenī var iemiesoties melu būtne (jūtam, ka arvien vairāk sākam runāt nepatiesību), kā arī slinkuma būtne. Un tas nemaz nav smieklīgi! Cilvēks nevar sevi piespiest kaut ko darīt, guļ, truli blenzdams televizorā, pats uz sevi niknojas, tomēr kaut ko mainīt kļūst aizvien grūtāk...
Vairāk par neredzamās pasaules procesiem, sapņu tulkošanu, smalkām enerģijām, sevis harmonizēšanu un dvēseles dziedināšanu lasi žurnāla Patiesā Dzīve speciālizlaidumā Lielie Noslēpumi! Viss par to, kas mēs patiesībā esam un kas mūs sagaida galapunktā.
Pērc žurnālu lielākajās preses tirdzniecības vietās visā Latvijā vai abonē zurnali.lv. Pieejama arī digitālā versija šeit