Princis Viljams un princis Harijs aizvadītā gada jūlijā. (Foto: PA Wire/POOL supplied by Splash / Vida Press)

 

Princis Viljams sēro par zudušo saikni ar brāli 2

Dzīvesstils
22. jūnijā 06:28 2022. gada 22. jūnijā 06:28
  Jauns.lv
2019. gadā sniegtā intervijā princis Harijs atzina, ka abi ar brāli ir aizgājuši dažādus ceļus, un tā ciešā saikne, kas abus vienoja bērnībā un agrā jaunībā, ir zudusi. Eksperti norāda, ka arī princis Viljams ļoti skumst par izirušajām attiecībām ar brāli, lai arī nekad publiskus komentārus par to nav sniedzis.

Izskanējis viedoklis, ka to tuvību, kāda reiz vienoja princi Viljamu ar viņa jaunāko brāli princi Hariju, vairs nekad neatgūt. Abu brāļu attiecības šobrīd sasniegušas viszemāko punktu un vairs nav iespējas atgriezties, atliek doties tikai uz priekšu.

Eksperti norāda, ka Kembridžas hercogs “sērojot” par attiecību sabrukumu ar savu brāli. Žurnāla “OK!” britu izdevumā teikts, ka princis Viljams skumst, ka ir zaudējis vienīgo cilvēku, ja neskaita Keitu Midltoni, kuram bija tādas pašas domas par viņu karalisko dzīvi.

“Viņš patiesi mīl Hariju un jūt, ka ir pazaudējis vienīgo cilvēku, ja neskaita sievu, kas saprata šo dīvaino dzīvi,” norādījis vārdā nenosaukts informācijas avots, piebilstot: “Taču viņš uzskata, ka ir lietas, ko nevar darīt. Un Harijs par visiem 100% ir pārkāpis šo robežu.”

Iepriekš ziņots, ka princis Viljams uzskata, ka brālis ir “necienīgi izturējies” pret karalieni Elizabeti II un karalisko ģimeni. Savukārt kāds cits princim pietuvināts cilvēks apgalvojis, ka Saseksas hercoga attiecības ar viņa brāli ir to “zemākajā punktā”.

Princis Viljams ir “dziļi sarūgtināts” par nesaskaņām ar brāli. Viņš jūtas “pievilts”, bet ir iemācījies “virzīties tālāk”.

Karaliskā ģimene nesen pulcējās vienkopus, lai atzīmētu karalienes valdīšanas Platīna jubileju. Arī Saseksas hercogi mēroja ceļu no ASV uz Lielbritāniju, taču apmeklēja tikai vienu publisku pasākumu – pateicības dievkalpojumus Svētā Pāvila katedrālē Londonā. Viņi nebija redzami publiski sarunājamies ar vecākajiem karaliskās ģimenes pārstāvjiem, to skaitā princi Viljamu un hercogieni Ketrīnu vai princi Čārlzu un hercogieni Kamillu.

Izteikts minējums, ka pils darbinieki rūpējušies par to, lai Saseksas hercogus neviens publiski neredzētu kopā ar Kembridžas hercogiem. Tas darīts, lai novērstu jebkādu drāmas iespējamību, kā arī izvairītos no sabiedrības intereses redzēt brāļus savā starpā sarunājamies. Šajās dienās  visai uzmanībai bija jābūt vērstai uz karalieni, un karaļnama darbinieki darījuši visu iespējamo, lai nekas un neviens neaizēnotu  gaviļnieci.

Pēdējo reizi brāļi publiski redzēti kopā 2021. gada jūlijā, kad Kensingtonas pils dārzā atklāja princesei Diānai veltītu skulptūru. Viljams un Harijs bija redzēti sarunājamies arī prinča Filipa bērēs aizvadītā gada aprīlī.

2019. gadā sniegtā intervijā princis Harijs atzina, ka abi ar brāli ir devušies pa dažādiem ceļiem. Pretēji izplatītajam uzskatam, karaļnama biogrāfe Tīna Brauna apgalvo, ka Megana Mārkla nav vainojama brāļu nesaskaņās. Autore norādījusi, ka abu atsvešināšanās sākusies jau 2015. gadā, kad Harijs pameta militāro dienestu. Ar Meganu Mārklu viņš iepazinās aklajā randiņā 2017. gadā.

Citi šobrīd lasa

Latviešu uzņēmējas rada jaunu biznesu - dabai draudzīgus peldkostīmus “īstām” sievietēm
Daiļā advokāte Vaskesa atkal būs līdzās Džonijam Depam. Pret aktieri sākta jauna tiesas prāva 6
Bez dusmīgām grimasēm! Grēta Tūnberga krietni paaugusies 8
Skatīt visus komentārus