Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Soctīklu zvaigznes un viņas līgavaiņa pazušana: atklāts iespējamais bojāgājušās meitenes nāves iemesls

Sievietēm
22. septembrī 14:46 2021. gada 22. septembrī 14:46
  Jauns.lv
Amatpersonas apstiprinājušas, ka nedēļas nogalē netālu no "Grand Taton National Park" ASV Vaiomingas štatā atrastais līķis ir 22 gadus vecā Gabija Petito, kura pazuda bez vēsts ceļojumā, kurā devās kopā ar savu līgavaini, teikts Tetona apgabala izmeklētāja paziņojumā, informē "ABC News".

Sākotnējā informācija liecina, ka meitene ir noslepkavota, bet autopsijas gala rezultāti nāves cēloņa precīzai noteikšanai vēl nav zināmi.

Varasiestādes sacīja, ka "saskaņā ar aprakstu" Gabija svētdien atrasta "Grand Taton National Park" Tetonas apgabalā. Tobrīd vēl nebija pabeigta pilna tiesu ekspertīze, tāpat nebija noteikts nāves cēlonis.

Gabija ar savu līgavaini ceļojumā, pēc kura mājās topošais vīrs atgriezās bez mīļotās meitenes. (Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube video. )

Gabijas vecāki paziņoja par viņas pazušanu 11. septembrī, kad divas nedēļas nebija neko no meitas dzirdējuši. Viņas draugs, Braiens Laundrijs šajā lietā pasludināts par "iesaistītu personu", taču nekādas apsūdzības viņam nav izvirzītas. Viņš atteicās runāt ar policiju un pēc dažām dienām pazuda.

Laundrijs un Petito jūlijā devās ceļojumā ar busiņu, dokumentējot savus piedzīvojumus sociālajos medijos. "YouTube" video abi redzami smaidīgi, skūpstāmies un skrienam pa pludmali.

Šis video apskatīts vairāk nekā 4 miljonus reižu. Taču 1. septembrī Laundrijs atgriezās mājās Floridā ar busiņu, bet bez Petito. Pēc desmit dienām ģimene ziņoja par viņas pazušanu.

Vīrieša ģimene ar advokāta starpniecību izplatījusi paziņojumu, ka "ziņas par Gabiju Petito ir sirdi plosošas; Laundriju ģimene aizlūdz par Gabiju un viņas ģimeni".

Pie pāra "Instagram" fotogrāfijām atstāti tūkstošiem komentāru, bet piektdien protestētāji bija sapulcējušies pie Laundrija ģimenes mājas kliedzot: "Kur ir Gabija?"

Petito, kura dzimusi Ņujorkā, jūlijā no Floridas kopā ar Braienu devās ceļojumā ar busiņu. Notiekošais tika dokumentēts sociālajos medijos. 

Divas nedēļas pirms Petito pazušanas Jūtas policija saņēma izsaukumu uz iespējamu vardarbīgu konfliktu, kurā bija iesaistīts šis pāris.

Policija publicēja pie ķermeņa piestiprinātas kameras video, kurā Petito redzama, raudam un sūdzamies par savu garīgo veselību. Tāpat viņa sacīja, ka pāris pēdējā laikā arvien biežāk strīdas.

Policisti iesaistītajiem ierosināja pavadīt nakti atsevišķi, bet nekādas apsūdzības netika celtas. Kas notika tālāk, šobrīd nav zināms.

Pēdējo reizi Petito redzēta 24. augustā izejam no viesnīcas Jūtas štatā kopā ar Laundriju.

Nākamajā dienā viņa runāja ar savu māti Nikolu, informējot viņu, ka nākošā pietura būs "Grand Teton" parks.

Tā bija pēdējā reize, kad māte ar meitu runājusi, apliecināja pati Nikola. 

Citi šobrīd lasa

Zinātnieks Andris Ambainis: "Man ir bail no tā, ko prognozēju. Neko labu" 10
Kā vakcīnu pretinieks labi nopelna ar kovidu
Šaujamieroci Boldvinam pasniedzis režisora asistents, par kuru jau iepriekš saņemtas sūdzības
Pievienot komentāru

"Бедность, говорите?": Меган Маркл поймали на лжи

Как в пандемию звезды тратят деньги на красивую жизнь?