Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Shutterstock
 

Ideāls laiks jaunam sākumam - horoskops visām zodiaka zīmēm no 28.09. līdz 4.10.

Cita pasaule
28. septembrī 04:30 2020. gada 28. septembrī 04:30
  Jauns.lv
Uzzini, ko zvaigznes tev sola šonedēļ!

AUNS

Vēlme izcelties uz citu fona darīs tevi apņēmīgāku, aizrautīgāku. Atļaujies būt drosmīgs un uzņēmīgs, cīnoties ar grūtībām. Iespējams, būsi pārsteigts – ko tik nevar dabūt gatavu, kad ūdens sāk smelties mutē. Apkārtējie novērtēs tavas prasmes, nostiprināsies apziņa, ka tevi saprot un novērtē. Nedrošības sajūta un šaubas būs tikai pārejošas vājuma brīža izraisītas emocijas.

VĒRSIS

Viegli pielāgosies jauniem, neierastiem apstākļiem. Iespējams, pats būsi pārsteigts, ka spēj iedzīvoties tur, kur šķita, ka būs grūti, svešādi. Galvā var iešauties radošas un produktīvas idejas, dzīves steigā centies tās nepazaudēt. Apsver iespēju paplašināt sadarbību ar ārzemēm. Tev veiksies, ja ticēsi sev, savām spējām un talantiem.

DVĪŅI

Darbā pierādi sevi kā spējīgu un zinošu profesionāli, attiecībās – kā saprotošu un ieinteresētu draugu. Vari ķerties pie jebkura uzdevuma, kas šķiet aizraujošs un perspektīvs. Tu spēsi par sevi pastāvēt, tomēr nebūsi noskaņots kaujinieciski. Atpūties draugu lokā. Apmeklē kopīgu sabiedrisku pasākumu, dodies uz kādu teātra izrādi vai kino.

VĒZIS

Enerģijas netrūks, taču tā būs jāievirza pareizajās sliedēs. Sastopoties ar grūtībām, neļaujies emocijām, meklē risinājumus. Radoša pieeja biznesa un profesionālās izaugsmes jautājumiem palīdzēs tikt galā ar materiālās labklājības problēmām. Iespējami interesanti biznesa piedāvājumi, pēkšņas idejas, veiksmīgi aizsākumi. Turi ausis un acis vaļā!

LAUVA

Tuvākajās dienās enerģijas būs pietiekami daudz un arī apstākļi piemēroti tam, lai mērķtiecīgi īstenotu savas ieceres. Vienīgi pielūko, lai sakāpinātas emocijas netraucē pieņemt loģiskus un saprātīgus lēmumus. Esi komunikabls un atvērts, taču, paužot savus uzskatus, nekļūsti uzbāzīgs. Nosvērts, vispusīgs skatījums uz dzīvi palīdzēs iekarot apkārtējo simpātijas.

JAUNAVA

Vairāk laika atlicini sev, sakārto domas, pārskati nākotnes plānus. Sekmēsies radošs darbs, labi darbosies intuīcija. Pateicoties tai, sapratīsi, kā rīkoties, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām un nelietderīgas rīcības. Ja nebaidīsies sekot nojautai, kas brīžiem liksies visai savdabīga, veiksmīgi tiksi galā ar lielākiem un mazākiem uzdevumiem.

SVARI

Šis laiks ir piemērots, lai iesaistītos kolektīvās aktivitātēs, meklētu domubiedrus, veidotu jaunus kontaktus. Pateicoties sev piemītošai komunikabilitātei, iegūsi tieši tik daudz uzmanības, lai justos neaizstājams. Tomēr pārlieku ar darbiem un pienākumiem neapkraujies – var gadīties, ka tavs atbalsts un palīdzība nepieciešama ģimenē.

SKORPIONS

Nostiprinot savas pozīcijas darbā, iegūsi lielāku atbalstu un autoritāti kolektīvā. Pārskati savas motivācijas godkārīgu mērķu sasniegšanai. Priekšroku dod iecerēm, kas nodrošina ne tikai materiālo labklājību, bet ir arī tavs sirds aicinājums. Ja būsi gatavs ieguldīt pamatīgu darbu, būs arī panākumi. Darot to, kas patīk un sagādā prieku, laiks paskries nemanot.

STRĒLNIEKS

Lai arī pacietības būs maz, viegli iejutīsies skolēna lomā. Nokļūstot gudra, erudīta skolotāja rokās, iegūsi vērtīgas zināšanas, kas palīdzēs labāk saprasties ar līdzcilvēkiem, ātri noorientēties sabiedriskajās un politiskajās norisēs, izvērtēt, kur piedalīties, kur ne. Vēlāk iespējami patīkami pārsteigumi un sagadīšanās, kas ļaus apvienot lietderīgo ar patīkamo.

MEŽĀZIS

Noskaņojums būs svārstīgs – brīžiem liksies, ka vari kalnus gāzt, reizēm ilgosies pēc miera un klusuma. Plānot būs vieglāk, ja vadīsies pēc principa, ka nekļūdās tikai tas, kas neko nedara, un apņēmīgi īstenosi iecerēto. Ja nesēdēsi rokas klēpī salicis, paveiksi daudz grandiozu lietu. Kāds tevi ieraudzīs citā gaismā, kāds pārliecināsies par to, ka esi īstais un vienīgais.

ŪDENSVĪRS

Enerģijas pietiks visam – gan darbam, gan radošām aktivitātēm, gan arī personiskajai dzīvei. Zināsi, kā panākt savu, pratīsi veidot saskanīgas attiecības ar līdzcilvēkiem. Vēlāk darba steigā atrodi laiku pašanalīzei, izzini savu iekšējo pasauli. Iepriecini sevi ar kādu lielāku pirkumu, taču ievēro mērenību. Tas varbūt būs mazliet garlaicīgi, toties pasargās no vilšanās.

ZIVIS

Erudītu, daudzpusīgu cilvēku sabiedrībā pavadītais laiks ļaus izvingrināt arī tavu prātu un iegūt vērtīgas atziņas. Nebaidies ķerties pie vērienīgu ieceru īstenošanas. Šis laiks piemērots finansiālu, saimniecisku un citu praktisku jautājumu risināšanai. Iespējamas gan veiksmīgas sagadīšanās, gan izdevīgi piedāvājumi. Ja jūti, ka spēj sasniegt labus rezultātus, strādā ar pilnu atdevi.

Saistītās ziņas

Kurām zodiaka zīmēm nevajag nēsāt zelta rotaslietas 1
Šīm 4 zodiaka zīmēm ir visspēcīgākie sargeņģeļi 9
5 zodiaka zīmes, kuras neprot mīlēt 2

Citi šobrīd lasa

Ciems Itālijā izmisīgi meklē iedzīvotājus: maksās ārzemniekiem, lai uz turieni pārvācas 9
Ģimenei nepaspējot tikt līdz nodaļai, blakus Rīgas Dzemdību namam piedzimis puisītis 2
Zvērīga kautiņa laikā Tukumā nosit invalīdu 4
Pievienot komentāru

Стал известен список претензий Меган к королевской семье

Сама на себя не похожа: Орбакайте не узнали в гостях у Пугачевой