Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šarlote ar mammu hercogieni Ketrīnu. (Foto: Vida Press)

"Šarlote ir drosmīgāka par Džordžu!" Piecus gadus vecā britu princese gatava doties cīņā pret koronavīrusu

Bērni
19. maijā 06:02 2020. gada 19. maijā 06:02
  Jauns.lv
Britu princese Šarlote, kura 2. maijā nosvinējusi savu 5. dzimšanas dienu, izrādījies visdrosmīgākais bērns hercogienes Ketrīnas un prinča Viljama ģimenē. Kembridžas hercogi ir trīs bērnu vecāki - bez meitas vēl viņiem ir dēli princis Džordžs (6) un princis Luiss (2), tomēr piecgadīgā Šarlote patlaban ir kareivīgāka un aktīvāka pat par savu vecāko brāli, vēstī mediji.

Karaliskā ģimene patlaban atrodas pašizolācijā Anmerholas lauku rezidencē Norfolkas grāfistē. Ketrīna un Viljams turp devusies jau pašā karantīnas sākumā, lai bērni varētu pavadīt vairāk laika svaigā gaisā.

Kembridžas hercogu atvases jaunajā režīmā iejutušās ātri un nemaz negarlaikojas. Viņi mācās distancēti, rotaļājas mājas teritorijā un kopā ar vecākiem brauc ar velosipēdiem pa  Sandringemas parka privātajām daļām.

"Keitai un Viljamam nav īpaši daudz brīva laika. Bet, kad tas parādās, viņi kopā ar bērniem dodas uz vietējo pludmali, spēlējas pie ūdens,” stāsta karaliskā biogrāfe Ingrīda Sjūarde.

Princese Šarlote ar brāļiem princi Džoržu un princi Luisu un tēti princi Viljamu 2019. gadā Norfolkā. (Foto: The Duchess of Cambridge/Shutterstock/ Vida Press)

Princesei Šarlotei vislabāk patīk atrasties ārpilsētā. Hercogu meita aug ļoti zinātkāra, drosmīga un aktīva. Viņu nebiedējot pat koronavīrusa pandēmija, kas izplatījusies visā pasaulē, un viņa ir gatava palīdzēt vecākiem ar to cīnīties.

"Šarlote ir daudz drosmīgāka par Džordžu. Viņa vienmēr labprāt izmēģina kaut ko jaunu, šis bērns tiešām ne no kā nebaidās. Karantīna viņai ir devusi vēl vairāk iespēju izpaust sevi un novērtēt savus spēkus," Sjūarde savos novērojumos dalās ar "Vogue".

Hercogiene Ketrīna ar princesi Šarloti 2019. gada Ziemassvētkos. (Foto: CAMERA PRESS/Alan Davidson / Vida Press)
Hercogiene Ketrīna ar princesi Šarloti 2019. gada Ziemassvētkos. (Foto: John Rainford/Splash News / Spla/ Vida Press)

Iepriekš Ketrīna atzinusi, ka attālinātā mācīšanās ietekmējusi viņas bērnu attiecības. Princis Džordžs sācis apskaust māsu.

Karaliskās ģimenes dzīvei karantīnā ir arī citas blakusparādības. Piemēram, hercogiene Ketrīna cenšas vairāk lutināt savu ģimeni ar gardiem ēdieniem. Viņai patīk cepot kūkas, jo princis Viljams ir saldummīlis - viņš dievina šokolādes tortes un kūkas.

“Viljamam patīk iedzert tēju kopā ar vecmāmiņu. Ja viņiem izdodas atrast laiku kopīgai tējas dzeršanai, tad uz galda noteikti būs šokolādes torte," atklājis bijušais šefpavārs Viņa Majestāte Darens Makgredijs.

Princese Šarlote savā 5. dzimšanas dienā 2020. gada 2. maijā. (Foto: MEGA / Vida Press)

Viņš arī pastāstīja, ka princim Harijam garšo Kanādas kokosriekstu un šokolādes kūka "Nanaimo". Hercogiene gan ir veselīgāku kārumu piekritēja - viņa izvēlas banānmaizi ar kripatiņu šokolādes. 

Savukārt princese Šarlote, pēc hercogienes Ketrīnas teiktā, priekšroku dod sāļiem, nevis saldiem ēdieniem. Piecgadniece īpaši dievina olīvas, vēsta Daily Star.

Saistītās ziņas

Princeses Šarlotes 4. dzimšanas dienā publisko viņas jaunākos foto: mazā ir pārsteidzoši līdzīga karalienei
Mazā princese Šarlote jau tagad diktē bērnu modi 7
Pasauli aizkustina princeses Šarlotes jaunākā fotogrāfija 40

Citi šobrīd lasa

“Darbs sākas 5 no rīta, maksā vien 7 mārciņas stundā…” ko par latviešiem tik ierastu ražas novākšanas darbu saka briti 1
Galkins, kurš nāca klajā ar skandalozu video par Putinu, pēdējos gados bijis īpaši nešpetns
Kur mājās lieti noder kokosriekstu eļļa?
Pievienot komentāru

"Грудь вывалилась": Агата Муцениеце шокировала снимком с продюсером "Интернов"

Отец Жанны Фриске пожаловался на тяжелое материальное положение