Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Piektdiena, 13. marts - no kā jāuzmanās katrai zodiaka zīmei, lai nenodarītu sev sliktu

Cita pasaule
11. martā 14:06 2020. gada 11. martā 14:06
  Jauns.lv
Parasti astrologi cenšas kliedēt nelielo paniku, kas mēdz virmot ap piektdienu, 13. datumu, teikdami, ka tā ir tāda pati diena kā visas pārējās mēnesī, vienkārši jābūt mazliet uzmanīgākiem. Taču piektdienu, 13. martā, zvaigžņu tulki gan ir ņēmuši nopietni un izplatījuši pat brīdinošus ieteikumus katrai zodiaka zīmei. Lūk, kas katrai zodiaka zīmei jāievēro šajā dienā, lai nenodarītu sev ļaunu.

Auns

Šīs zīmes pārstāvjiem vēlams nepieņemt sasteigtus lēmumus un piektdienā, 13. martā, nesākt jaunus projektus šajā dienā. Peļņu šīs darbības nenesīs. Uzmanieties arī, iesaistoties darījumos ar mazpazīstamiem cilvēkiem. Ir liels risks tikt apkrāptiem.

Vērsis

Šajā zīmē dzimušajiem cilvēkiem piektdien, 13. martā, jābūt uzmanīgiem ar savām finanšu lietām. Ir liels zaudējuma risks. Visus darījumus ar naudu atstājiet uz vēlāku laiku. Šajā dienā neaizdodiet naudu, neveiciet lielus pirkumus un vēl jo vairāk - neņemiet kredītu.

Dvīņi

Dvīņi ir ļoti sabiedriski. Viņiem patīk atrasties uzmanības centrā, taču šajā dienā enerģija Dvīņus var pamest. Nav vērts sevi pārmocīt, sākt konfliktus un ļauties provokācijām. Tā jūs tikai pasliktināsiet savu stāvokli un nodarīsiet kaitējumu veselībai.

Vēzis

Astrologi Vēžiem šai dienai pareģo nepatīkamus pārsteigumus. Kā mēdz teikt - no sava likteņa neizbēgsi, bet sagatavoties ir vērts. Vēžiem ieteicams nefokusēties uz negatīvām lietām un nekrāt sevī senus aizvainojumus.

Lauva

Šīs zīmes pārstāvjiem jābūt ļoti uzmanīgiem. Visas rīcības un lēmumi, ko Lauvas pieņems piektdien, 13. martā, var kaut kāda veida ietekmēt viņu nākotni. Turklāt - gan pozitīvā, gan arī negatīva veidā. Tāpēc Lauvām nav ieteicams ignorēt palīdzības lūgumus, vēlams neļauties kārdinājumiem un neizplatīt baumas.

Jaunava

Jaunava šajā dienā var pamatīgi sastrīdēties ar savu otro pusīti. Taču, ja Jaunavas spēs savaldīt savas emocijas, nekas dramatisks nenotiks. Tāpat arī šodien ir liela varbūtība, ka kāds var ko noskaust, tāpēc piektdien, 13. martā, ar saviem plāniem un sasniegumiem labāk nedalīties pat ar tuviniekiem.

Svari

Vislielākie veiksminieki šajā dienā būs Svari. Astrologi ir pārliecināti, ka viņiem nav jābaidās piektdienas, no 13. marta. Sliktākais, kas ar Svariem šajā dienā var notikt, ir nokavēt kādu svarīgu tikšanos. Taču, ja šīs zīmes cilvēki būs mazliet uzmanīgāki, var izvairīties arī no tā.

Skorpions

Šīs zīmes pārstāvji šajā dienā var nopietni pabojāt sev nervu sistēmu. No strīda ar kolēģiem darbā šajā dienā neizvairīsies, un arī personiskajā dzīvē viss neies tik gludi. Lai mazinātu piektdienas ietekmi, centies neiekļūt konfliktos un pastāvīgi pierādīt savu taisnību. Mēģini būt arī apdomīgāks un labāk orientēties savā vidē, tur ir daudz toksisku cilvēku.

Strēlnieks

Astrologi iesaka Strēlniekiem šo dienu pavadīt kopā ar mīļoto cilvēku. Pēdējā laikā ir nācies daudz strādāt, daudz enerģijas un laika veltīt darbam. Sasniegts ir daudz, taču nu pienācis laiks veltīt uzmanību savai otrajai pusītei. Piektdien, 13. martā, katra kļūda var būt liktenīga.

Mežāzis

Šīs zīmes cilvēkiem piektdien, 13. martā, nekas nenotiks pēc plāna. Lietas gluži kā kritīs ārā no rokām. Nav izslēgtas problēmas darbā, pasliktināsies vispārējā pašsajūta. Lai šo dienu pārdzīvotu, vajag likt lietā sarežģītām situācijām paredzēto "plānu B" un izvairīties no pārguruma.

Ūdensvīrs

Šajā zīmē dzimušie uz savas ādas var izjust īstas psihoemocionālos sacīkstes. Tavs organisms atradīsies gandrīz vai uz robežas un būt tuvu nervu sabrukumam. Lai nenodarītu kaitējumu sev un savai veselībai, nedrīkst iesaistīties avantūrās. Ieteicams ievērot līdzsvaru starp atpūtas brīžiem un darbu.

Zivis

Piektdiena, 13. marts, visgrūtākā diena būs Zivīm. Lai maksimāli mazinātu kaitējumu, astrologi iesaka šiem cilvēkiem dienu pavadīt vienatnē, vairāk atpūsties, neapdraudēt sevi un neieguldīt naudu projektos, kuri pirmajā mirklī varbūt pat šķiet izdevīgi. Ta būs kļūda. Tāpat nav vērts aizrauties ar iepirkšanos. Pirkumi, kas veikti šajā dienā, nekalpos ilgi.

Saistītās ziņas

Kuras zodiaka zīmes pārstāvis ir tavs niknākais ienaidnieks 4
Šīm 4 zodiaka zīmēm ir visspēcīgākie sargeņģeļi 9
Nekad nesāpiniet šīs trīs zodiaka zīmes - viss sliktais nāks atpakaļ 1

Citi šobrīd lasa

Kā pandēmijas laikā sadzīvot ar diagnozi – vēzis. Saruna ar onkologu Jāni Kāpostiņu
Covid-19 nedaudz atkāpjas: eksperts nosauc vietas, kur nedrīkst zaudēt modrību
Bruknas kopienas vadītājs Andrejs Mediņš nāk klajā ar savdabīgiem izteikumiem; mācītāja viedokli skarbi komentē speciālisti
Pievienot komentāru

Жена Робби Уильямса заявила о нежелании скрывать от детей его "распутное" прошлое

"В институте я была - пацан!": Агата Муцениеце удивила подписчиков неожиданным фото