Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mācies no savām kļūdām - horoskops visām zodiaka zīmēm svētdienai, 8. decembrim
Shutterstock

Mācies no savām kļūdām - horoskops visām zodiaka zīmēm svētdienai, 8. decembrim

Cita pasaule
2019. gada 8. decembrī 04:36 2019. gada 8. decembrī 04:36
  Jauns.lv
Uzzini, kas tev šodienai rakstīts zvaigznēs.

AUNS
Parūpējies, lai attiecībās ar tuviem cilvēkiem valdītu savstarpēja saprašanās un labvēlība. Lai nepietrūkst iejūtības un mīļu vārdu! Šobrīd zvaigznes ir sastājušās tā, ka ar nelieliem ieguldījumiem vari panākt labu rezultātu.

VĒRSIS
Uzturi garīgo saikni ar mīļoto cilvēku, izrādi izpratni par viņa vaļaspriekiem un interesēm. Aizstāvot savus uzskatus, neļaujies emocijām.

DVĪŅI
Iespējama patīkama atkalredzēšanās ar skolas vai studiju biedriem, par sevi atgādinās seni notikumi, kaislības un aizraušanās. Sāc ko jaunu sevis pilnveidē.

VĒZIS
Ģimenes apspriedes beigsies ar vērtīgiem plāniem par dzīvokļa labiekārtošanu vai radniecīgo saišu stiprināšanu. Uzmanīgi apejies ar darba instrumentiem un dažādām iekārtām.

LAUVA
Iesaisties sabiedriskajās aktivitātēs. Starp daudziem lietišķiem kontaktiem var gadīties tikšanās, kas modinās pozitīvas emocijas.

JAUNAVA
Mērķtiecīgi rīkojoties, atrisināsi sociālās problēmas, saņemsi gan morālu atbalstu, gan finansiālu atlīdzību. Ja nepārspīlēsi un savos plecos neuzkrausi pārāk daudz, atliks laika arī atpūtai un izklaidēm.

SVARI
Paplašini redzesloku. Kad pietrūkst padoma, atceries agrāk apgūto, reāli novērtē situāciju un pievērsies tikai tām problēmām, kas attiecas tieši uz tevi.

SKORPIONS
Ar labi padarīta darba izjūtu ļausies atpūtai un izklaidei. Pozitīvas emocijas sniegs ceļojums, arī tad, ja nebūsi tam gatavojies.

STRĒLNIEKS
Satiksi sen neredzētus cilvēkus, ar kuriem līdz galam neesi pabeidzis nopietnas sarunas vai īstenojis kādu kopīgu plānu. Tavi lēmumi būs nekļūdīgi.

MEŽĀZIS
Laiks samazināt tempu, pārskatīt ieceres, revidēt mērķu sarakstu, atmest to, kas vairs nav aktuāls. Labāk izdarīt mazumiņu, bet rūpīgi.

ŪDENSVĪRS
Ģimenes labklājības un saskaņas stiprināšanā ieguldītā enerģija nebūs tērēta velti – attiecības ar radiem sakārtosies, kopīgi organizētie pasākumi ritēs patīkamā gaisotnē.

ZIVIS
Meklē laimi un prieku sevī, dari to, kas tev mīļš un tuvs. Izvairies no svešas ietekmes intīmajā telpā. Negaidītas atklāsmes ļaus palūkoties uz dzīvi optimistiskāk.

Citi šobrīd lasa

Vēstniecība par Rumpānes situāciju: tuviniekiem jāsaprot, ka viņa izdarījusi krimināli sodāmu pārkāpumu 37
Darbinieki šausmās sastinga, kad Mehiko kanalizācijas sistēmā atrada milzu žurku 3
Stukāns par problēmām sistēmā: 10 jaunas meitenes bez pieredzes spiestas izmeklēt miljonu un miljardu eiro lietas 2
Pievienot komentāru

«Меган - властная, а Гарри зажат»: герцогиня случайно выдала слабые стороны мужа

Первый комментарий семьи: как умерла дочь звезды "Место встречи изменить нельзя"