Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

4 zodiaka zīmes, kuri ir labākie tēvi 2

Bērni
15. novembrī 06:44 2019. gada 15. novembrī 06:44
Jauns.lv
Tas, vai vīrietis ir labs tēvs, galvenokārt ir atkarīgs no personības, nevis zodiaka zīmes. Tomēr četrām zodiaka zīmēm tēva jūtas ir spēcīgākas nekā citām.

Lasi tālāk un uzzini, kurā zodiaka zīmē dzimušie vīrieši ir sevišķi labi tēti - un, kāpēc!

Mežāzis

Mežāzim bērni ir visa dzīves jēga. Viņš cenšas būt ideāls tēvs. Katru savu soli viņš smalki aprēķina, jo saprot, ka ir piemērs savām atvasēm. Mežāzim šis talants jau ir šūpulī ielikts. Atbildības sajūta, strādīgums, sirsnīgums, patstāvība - šīs ir īpašības, ko Mežāzis iemācīs saviem bērniem.

Vērsis

Maigāku un iejūtīgāku tēti par Vērsi pasaulē atrast nav iespējams. Viņš saviem bērniem dāvā ne tikai rūpes, bet arī pilnīgu drošības sajūtu. Vērsim pirmajā vietā ir ģimenes vērtības, un viņš tās māca saviem bērniem jau kopš pirmajām dzīves dienām. Šīs zodiaka zīmes bērni aug pašpārliecināti un mīl cilvēkus, kuri ir viņiem apkārt.

Dvīņi

Šis tētis nekādā ziņā saviem mantiniekiem nedos ēst ātrās uzkodas vai pusfabrikātus. Viņš ir kā apsēsts ar veselīgu dzīvesveidu un sportošanu, un to māca arī saviem bērniem. Turklāt Dvīņu tētis cenšas pēc iespējas labāk sagatavot savas atvases visām dzīves grūtībām, ar kurām saskaras jebkurš pieaudzis cilvēks.

Vēzis

Izcils ģimenes cilvēks. Ja Vēža ģimenē uzrodas mazulis, viņš saņems visu to pašu labāko. Viņam tiks radīti paši labvēlīgākie apstākļi. Vēži vienmēr atradīs laiku, lai parotaļātos ar savu bērnu. Šīs zodiaka zīmes papucīšiem bērni parasti izaug labsirdīgi un ekscentriski.

Saistītās ziņas

Kuras zodiaka zīmes pārstāvis ir tavs niknākais ienaidnieks 4
Kurām zodiaka zīmēm nevajag nēsāt zelta rotaslietas 1
Šīm 4 zodiaka zīmēm ir visspēcīgākie sargeņģeļi 9

Citi šobrīd lasa

Hercogiene Ketrīna atkal liek galvā princeses Diānas mīļāko kroni
Kažoki un milzīgas dūnu jakas joprojām ir modē. Ziemas sezonas stila parāde
Populārajiem "Simpsoniem" pēc 30 gadiem ēterā, visticamāk, pienācis gals 4
Skatīt visus komentārus

Семья Заворотнюк вышла на связь с поклонниками и рассказала о тех, кто поддерживает актрису

Ким Кардашьян показала всех четверых детей на рождественской открытке