Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aktrise Keita Hadsone izdara neiespējamo. Baro bērnu ar krūti, kamēr vingro
Aktrise Keita Hadsone. (Foto: AFP/Scanpix)

Aktrise Keita Hadsone izdara neiespējamo. Baro bērnu ar krūti, kamēr vingro 6

Bērni
2019. gada 1. februārī 06:33 2019. gada 1. februārī 06:33
  Jauns.lv
It kā jau tā būtu maz pierādījumu, ka mammas ir īstas supervarones, Holivudas aktrise Keita Hadsone parādījusi, kā vienlaikus var apvienot vingrošanu ar trīs mēnešus vecās meitas Rani barošanu ar krūti.

Keita Hadsone vingro pati un baro bērnu. (Foto: Instagram)

To, kā Holivudas zvaigzne Keita Hadsone vingro, paralēli ar krūti barojot savu jaunāko bērnu, „Instagram” stāstos parādījusi aktrises draudzene Erina Fostere.

Trīs bērnu māmiņa Hadsone regulāri un cītīgi vingro, lai pēc iespējas ātrāk atgūtu savu slaido figūru, kāda viņai bija pirms grūtniecības. Ar sportu Keita nodarbojas mājās spoguļa priekšā. Taču tas nav parasts spogulis, bet teju pielīdzināms „burvju spogulim” no slavenās pasakas par Sniegbaltīti.

Hadsone ar meitu pastaigā pa Ņujorku. (Foto: BrosNYC / BACKGRID/All Over Pres/ Vida Press)

Ar augstāko tehnoloģijas iespēju palīdzību radīts „fitnesa spogulis”. Kompānijas „Mirror” izgudrojums pēc skata atgādina pavisam parastu lielu spoguli. Tā ir līdz brīdim, kad tu atver aplikāciju un tajā vari izvēlēties sev vēlamu treniņa veidu un nodarbību. Pēc tam spogulī ieraugi savu pasniedzēju un pārējos nodarbības dalībniekus, kurus redzi vingrojam sev līdzās spoguļa atspulgā.

Foto: Ekrānuzņēmums

Šāds „burvju spogulis” maksā 1500 ASV dolāru. Ja vēlies piekļuvi neierobežotam nodarbību skaitam, jāmaksā vēl 39 dolāru liela ikmēneša maksa.

Foto: Ekrānuzņēmums

Pirkums nav lēts, taču tam ir daudz priekšrocību. Jebkurā sev ērtā laikā tu vari izbrīvēt 15 minūtes, lai pavingrotu. Nav jātērē laiks ceļā līdz sporta zālei un jācīnās ģērbtuvēs par vienīgo brīvo skapīti.

Foto: Ekrānuzņēmums

Spogulī ir iestrādāta kamera un skaļruņi. vienīgais, kas ir nepieciešams, tā ir brīva vieta un vingrošanas paklājiņš. Spoguli var novietot jebkurā vietā mājā, kur vien vēlies.

Citi šobrīd lasa

"No visa nevajadzīgā esmu atteikusies," - Maija Doveika par savas dzīves revolūciju 1
Inesei Supei viens nepatīkams pārsteigums pēc otra - nozagts arī maks
"Ļaujiet apsēsties kaut divi galdi starpā!" Populārais bārmenis Andris Reizenbergs aicina atļaut pusdienot vismaz āra terasēs
Skatīt visus komentārus

Стоимость платья герцогини Меган шокировала поклонников

Фигура 55-летней Лиз Херли на пляжном снимке взволновала поклонников