Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karalienes Elizabetes II brālēns lords Ivars Mauntbatens (no kreisās). (Foto: Vida Press)

Britu karaliskajā ģimenē - vēl vienas kāzas. Pirmo reizi precēsies geju pāris 14

Sievietēm
2018. gada 17. jūnijā 14:30 2018. gada 17. jūnijā 14:30
Jauns.lv
Kas tāds britu karaļnamā vēl nav bijis, taču šis notikums kļūs par lielisku pierādījumu, ka Lielbritānijas monarhija patiešām spēj pielāgoties modernās pasaules pārmaiņām. People.com vēstī, ka drīz vien kāzas ar savu līgavaini Džeimsu Koilu svinēs karalienes Elizabetes II brālēns lords Ivars Mauntbatens.

Lords Ivars Mauntbatens. (Foto: Vida Press)

Kāzas notiks šovasara Devonā un iecerēts, ka tās būs ļoti privātas.

Lords Ivars Mauntbatens par savu netradicionālo seksuālo orientāciju pirmo reizi paziņoja 2016. gadā - pēc tam, kad bija jau izšķīries no sievas Penijas.

Lords Ivars Mauntbatens un lēdija Penija Mauntbatena ar bērniem 2005. gadā. Bijušajiem laulātajiem arī pēc šķiršanās izdevies saglabāt labas attiecības. (Foto: Vida Press)

Mauntbatenam nebija domas precēties vēlreiz, jo viņš jau jutās visu piedzīvojis, piedzimuši trīs bērni. Taču viņš izlēmis, ka tomēr noformēs attiecības oficiāli, un tas tiks darīts viņa partnera Džeimsa dēļ.

Lords Ivars Mauntbatens un lēdija Penija Mauntbatena - vēl kā laulāts pāris. (Foto: Vida Press)

"Džeimsam nav bijusi tāda stabila dzīve kā man. Es vēlos viņam to dot," saka topošais līgavainis.

 "Tā bija ļoti moderna saderināšanās, jo nebija nekāda bildinājuma, vienkārši lielas mīlestības pieņemšana," saka Džeimss Koils.

Par modernumu un tradīciju laušanu tiek runāts ne velti. Līgavaini lordu pie altāra pavadīt piekritusi viņa bijusī sieva Penija. Šāda ideja prātā ienākusi abu trim meitām.

"Ivars pēdējā laikā ir krasi mainījies, izskatās ļoti laimīgs, kļuvis daudz labestīgāks. Viņš pats to pat nesaprata, cik ļoti homoseksualitātes slēpšana bija viņu nomocījusi. Tagad viņš ir pavisam cits cilvēks. Visi ir vienisprātis, ka nav redzējuši Ivaru laimīgāku kā šobrīd," viņa bijusī sieva saka "Daily Mail".

Lords Ivars Mauntbatens (no labās) kopā ar bijušo sievu Peniju un līgavaini Džeimsu Koilu

A post shared by @fewofherfavouritethings on

Džeimss tāpat arī uzsvēris, ka ceremonija atšķirībā no citām monarhijas kāzām būs vienkārša un privāta, domāta tikai lorda meitām un tuvākajiem ģimenes locekļiem.

Vērojot karalienes Elizabetes II dzimšanas dienai veltīto parādi "Trooping the Colour" 2005. gadā. Pirmais no kreisās - lords Ivars Mauntbatens, viņam blakus princis Viljams. (Foto: Vida Press)

"Mēs negriezīsim torti, nebūs arī jaunlaulāto pirmās dejas," viņš saka. Pēc oficiālās ceremonijas notiks svinības, uz kuru tiks aicināti apmēram 120 draugi, tur būšot daudz gardu ēdienu un labas mūzikas.

Citi šobrīd lasa

Izsalkumā suņi bija apēduši kaķus - vienistabas dzīvoklī Ropažos starp 3 bērniem atrod nobadinātus dzīvniekus 51
Dienas bilde: ātrās palīdzības priekšniece šim bariņam uzstāda diagnozi 1
Priestera Zeiļas seksuālās vardarbības un cilvēktirdzniecības lieta nodota kriminālvajāšanai 21
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин выступил с заявлением после слухов о срочной операции Аллы Пугачевой

Агата Муцениеце прокомментировала слухи о своей беременности