Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Meganas Mārklas frizieris atklāj aizkulises: kāpēc līgavas kāzu frizūra izskatījās "izjukusi"
Dažas brīvi krītošas šķipsnas nebija misēklis, tās atstātas nefiksētas apzināti. (Foto: Vida Press)

Meganas Mārklas frizieris atklāj aizkulises: kāpēc līgavas kāzu frizūra izskatījās "izjukusi" 37

Stila jaunumi
2018. gada 24. maijā 06:09 2018. gada 24. maijā 06:09
  Kasjauns.lv
Tas šobrīd darīts zināms pavisam oficiāli: Megana pati izvēlējusies karaliskajām kāzām „nekārtīgu” frizūru. Šķietami paviršais mezgls nebija friziera kļūda vai pārlieku liela vēja rezultāts. Jaunās hercogienes frizieris Seržs Normāns atklāj visu par Meganas kāzu frizūru.

Frizieri un matu stilistu Seržu Normānu jaunā Saseksas hercogiene Megana iepazina aizvadītajā gadā, pateicoties draugiem.

Karaliskajās kāzās vairāki ievēroja, ka Meganas frizūra šķiet mazliet kā vēja izjaukta. Brīžiem kāda matu šķipsna bija jāaizliek aiz auss, lai netraucē. Karaliskās līgavas frizieris apliecina, ka tāda frizūra veidota apzināti. Viņš atklāj aizkulises par kāzu frizūru.

Meganas frizieris-stilists Seržs Normāns. (Foto: Vida Press)

„Mēs to saucam par nekārtīgo mezglu,” norāda frizieris Seržs Normāns. „Tas ir kontrolēti nekārtīgs, pārliecinoties, ka pēc dažām stundām tas neizvērtīsies īstā juceklī.” Parīzē dzimušais un Ņujorkā strādājošais stilists atklāj, ka viņam bijušas nepieciešamas 45 minūtes, lai izveidotu līgavai viņas izvēlēto matu sakārtojumu.

„Mēs to saucam par nekārtīgo mezglu,” norāda frizieris Seržs Normāns. „Tas ir kontrolēti nekārtīgs, pārliecinoties, ka pēc dažām stundām tas neizvērtīsies īstā juceklī.” (Foto: Vida Press)

Lai gan daži ir kritiski noskaņoti par šķietami nefiksēto līgavas frizūru, Seržs Normāns slavē Meganas ikdienišķo attieksmi pret matiem. Viņš ar karalisko līgavu bijis vienādos uzskatos jau kopš brīža, kad uzsākuši sadarbību, gatavojoties lielajam notikumam. „Viņas stils ir ļoti vienkāršs, tas nav samākslots,” paskaidro stilists. „Es necentos ieviest jauninājumus. Viņai ir skaisti mati, strādāt bija viegli.”

Arī oficiālajā kāzu fotogrāfijā redzama brīvi krītošās šķipsnas. (Foto: Vida Press)

Frizieris-stilists uzsver, ka viņam ļoti svarīgi bijis akcentēt Meganas matu dabiskumu un nepārcensties ar ieveidošanu. „Es parasti izvairos pārsātināt matus ar produktiem un pavisam noteikti nedarīju to arī šajā dienā,” norāda frizūru meistars.

Seržs bija ļoti nodevies Meganas matiem un to skaistuma izcelšanai, un viņam prātā bija arī kāda ārkārtīgi slavena mūza un iedvesmas avots. „(Strādājot) es vienmēr domāju par stila ikonām, ko dievinu,” norāda meistars. „Kā, piemēram, par Odriju Hepbernu un viņai līdzīgām. Viņu fotogrāfijas es aizvien dievinu.”

„Man padomā vienmēr ir mazliet sešdesmito gadu iedvesmas, taču es nevēlos veidot kaut ko tādu, kam ir konkrēta laika perioda rāmējums.”

Megana bieži arī ikdienā mēdz aizlikt kādu matu šķipsnu aiz auss. No tā iedvesmojies karaliskās līgavas frizieris un arī kāzu dienas frizūrai atstājis vaļējas šķipsnas. (Foto: Vida Press)

Frizieris arīdzan norādījis, ka nav vēlējies padarīt Meganas kāzu frizūru pārlieku kuplu un apjomīgu, kā arī atzina, ka brīvi krītošās šķipsnas atstātas nefiksētas apzināti.

„Es vēlējos radīt kaut ko ārkārtīgi vieglu un nepiespiestu, tāpēc izvēlējāmies brīvu mezglu. Es vēlējos, lai viņa šķipsnas var aizlikt aiz auss, ja tā vēlas, jo tā parasti mēdz darīt ikdienā.”

Seržs Normāns apgalvo, ka līgava bijusi apmierināta, kad viņš beidzis veidot karalisko kāzu frizūru.

Citi šobrīd lasa

Tramps neprot atkāpties ar godu 29
Kaspars Zāle jau otro reizi atlaists no Dailes teātra - aktieris taisnību meklēs tiesā 12
Sestdien Latvijā atklāti 567 Covid-19 gadījumi, bet miruši vēl 17 sasirgušie
Skatīt visus komentārus

«Делает со мной все, что хочет»: Рики Мартин показал редкий снимок годовалого сына возле бассейна