Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Grāmatas vāka noformējumam izmantots Initas meitas, 11 gadu vecās Šarlotes zīmējums. (Foto: Publicitātes foto)

Pazīstamā žurnāliste Inita Sila izdevusi grāmatu "100 vēstules sievietēm"

Sievietēm
13. martā 15:35 2018. gada 13. martā 15:35
Jauns.lv
Klātesot sabiedrībā pazīstamām dāmām, sievišķīgā un sirsnīgā gaisotnē aizvadīti grāmatas 100 vēstules sievietei atvēršanas svētki. To sarakstījusi žurnāliste Inita Sila, kas septiņpadsmit gadus strādājusi dažādos sieviešu žurnālos.

Prezentācija norisinājās Berga Bazāra Birojnīcā, kur kopā pulcējās Initas Silas tuvākās draudzenes, kolēģes, dzīves ceļā sastaptās sievietes, kas viņai palīdzējušas un iedvesmojušas.

Vakara gaitā skanēja fragmenti no grāmatas, samtainās balss īpašniece Gunita Bārda izpildīja Initas mīļākās dziesmas, bet pati pasākuma vaininiece klātesošos saviļņoja ar emocionālu uzrunu un pateicības vārdiem.

Viesu vidū bija pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa, TV raidījumu vadītāja Kristīne Garklāva, psihoterapeite Aina Poiša, aktrise Līga Zeļģe, stilistes Indra Salceviča un Iveta Vecmane, žurnāliste Una Ulme, attiecību konsultante Kristīne Balode, rakstniece Inta Blūma un citas.

Foto: Publicitātes foto

100 vēstules sievietei ir Initas atklāsmes par savu dzīvi: par aizvainojumu un piedošanu, par šķiršanos un izlīgšanu, par sevis šaustīšanu un sevis pieņemšanu, par zaudējumiem un spēka avota atrašanu, par viņas dzīves galvenajiem cilvēkiem un sievišķības meklējumiem, par baudīšanu un sevis ierobežošanu, par ikdienu un svētku svinēšanu. Par to, lai katra diena būtu kā maza svētku diena.

Grāmatas autore Inita Sila. (Foto: Publicitātes foto)

«Es esmu sieviete. Ar savām traumām un rētām, kas vai nu sadzijušas, vai vēl dzīst. Es esmu mīlējusi un esmu jutusies mīlēta. Esmu sāpinājusi pati un tikusi ļoti sāpināta. Sievišķības meklējumos esmu mēģinājusi būt vāja, līdz sapratusi, ka stiprums ir mana lielākā dāvana. Esmu zaudējusi, bet ļoti daudz esmu ieguvusi. Esmu kļūdījusies, bet no kļūdām mācījusies. Un to visu vienmēr esmu pierakstījusi. Tā tapa šīs 100 vēstules sievietei. Vēstules, kuras patiesībā es rakstīju sev, lai paskatītos uz savu dzīvi no malas. Tāpēc tās ir privātas, godīgas un intīmas, » raksta Inita.

Grāmatas dizainu veidojusi māksliniece Baiba Roze, bet vāka noformējumam izmantots Initas 11 gadus vecās meitas Šarlotes zīmējums.

Taču šīs 100 vēstules nav tikai stāsts par Initas dzīvi, tās liek ikvienai lasītājai šos pašus jautājumus pavaicāt sev: kas ir mani dzīves laimīgākie mirkļi? Ko es varu darīt, lai savu dzīvi piepildītu un kļūtu laimīgāka? Vai es spēju piedot? Vai es protu svinēt dzīvi? Atbildot uz tiem, mēs ikviena varam radīt savu grāmatu. Savas 100 vēstules. Dāvanu sev.

Grāmata nopērkama visās lielākajās Latvijas grāmatnīcās.

Citi šobrīd lasa

Tas jāzina katrai sevi cienošai sievietei: kā atšķirt dizainera somiņu no viltojuma? 34
Mammas Lienes atklāts stāsts: "Mans dēliņš piedzima ar zaķa lūpu..."
Andris Kivičs šķiras no sievas un jau atradis jaunu mīļoto 167
Pievienot komentāru

Нумерологи рассказали, почему Пугачева не бросила Галкина

От герцогини Меган уходит вторая личная помощница