Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
David Fisher/REX/ Vida Press

Parīzē izrādīta Lāgerfelda pēdējā kolekcija. "Chanel" modeles un viesi nespēj valdīt asaras 16

Mode
5. martā 21:29 2019. gada 5. martā 21:29
Pastaiga
Otrdienas rītā Parīzes modes nedēļā tika izrādīta leģendārā dizainera Karla Lāgerfelda pēdējā tērpu kolekcija, kas radīta franču modes namam "Chanel". Kā allaž bija arī iespaidīgs šovs, kas modeles un viesus ieveda gluži kā mākslinieka radītā gleznā.

19. februārī modes pasauli satrieca ļoti skumja vēsts - slimnīcā Parīzē miris par modes ikonu dēvētais 85 gadus vecais dizainers Karls Lāgerfelds.  

Modes namam "Chanel" mākslinieks atdeva 35 savas dzīves gadus. Šodien, tieši divas nedēļas pēc viņa nāves, "Chanel" ar Lāgerfelda līdzgaitnieci Virdžīniju Viardu priekšgalā izrādījis 2019./2020. gada rudens/ziemas kolekciju un, cienot aizsaulē aizgājušo modes grandu, kā allaž sarīkojis arī iespaidīgu šovu.

"Chanel" modes šovus allaž apmeklē slaveni viesi, un tādu netrūka arī šoreiz. Skati klātienē vēroja amerikāņu "Vogue" galvenā redaktore Anna Vintūra, supermodeles Naomi Kempbela un Klaudija Šīfere, aktrises Monika Beluči un Kristena Stjuarte. 

Kolekcijas izrādīšana sākās ar klusuma mirkli, godinot Karla Lāgerfelda piemiņu. Stilizētajā Alpu pilsētiņā, kur namu jumtus un taciņas klāja sniegs, pēkšņi atskanēja dizainera balss. Viesi izdzirdēja, kā Karls Lāgerfelds stāsta, kā atjaunojis zīmolu "Chanel", un dalās atmiņās par saviem pirmajiem soļiem modes namā.

Šo 72 tērpu kolekciju dizainers radīja kopā ar savu ilggadējo līdzgaitnieci Virdžīniju Viardu, kurai pēc Lāgerfelda nāves uzticēta modes nama vadība.

Slavenību netrūka ne viesu vidū, ne arī uz mēles. Protams, ka tērpus izrādīja arī Lāgerfelda mīlules - modeles Kara Delavinja un Kaija Gerbere.

Foto: Pixelformula/SIPA
Foto: Pixelformula/SIPA

Tērpusies baltos kažokādas svārkos un baltā blūzē ar volāniņiem uz mēles parādījās arī Holivudas aktrise Penelope Krusa.

Foto: Pixelformula/SIPA

Skaistā un sirsnīgā Lāgerfelda godināšana raisīja emociju vilni, kuru pavadīja skaļas ovācijas, smaidi un arī asaras.

Foto: David Fisher/REX/ Vida Press

Saistītās ziņas

5 stila odziņas, ko savas karjeras laikā radījis Karls Lāgerfelds 4
Mirusi modes leģenda - "Chanel" dizainers Karls Lāgerfelds 20
"Netflix" uzņēmis dokumentālo stāstu par modes nama "Chanel" aizkulisēm 2

Vēl portālā

Fizioterapeite Klaudija Hēla: "Reizēm noskatīties uz jaunajiem vecākiem ir grūti"
Fani vairs nespēj atpazīt Mariannu no seriāla „Bagātie arī raud”. Aktrise pārāk aizrāvusies ar plastikas operācijām 31
Uzņēmums centies apstrīdēt "Rigvir" izplatīšanas aizliegumu, iesniedzot ar nereģistrētu metodi iegūtus testa rezultātus 46
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин и Алла Пугачева строят часовню рядом с замком в деревне Грязь 1

Герцогиня Кэтрин заслужила похвалу королевы, посетившей знаменитое цветочное шоу