Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Leg&go" radītājs ir pašmāju dizainers un inženieris Egons Garklāvs – inženieris ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. (Foto: Publicitātes foto)

Latvijā ražots bērnu divritenis ieguvis pasaules līmeņa dizaina un inovācijas balvu 5

Dzīvesstils
2019. gada 16. janvārī 13:14 2019. gada 16. janvārī 13:14
  Jauns.lv
Cēsīs bāzētā uzņēmuma SIA „Shaman Inventions” radītais bērnu līdzsvara divritenis “leg&go” atzīts par gada inovatīvāko un modernāko pilsētvides velosipēdu vadošajā velo industrijas konkursā “Design & Innovation Award 2019”.

“Leg&go” atzinīgi novērtējusi starptautiska žūrija, un savā kategorijā tas izcēlies ar augsto kvalitāti, unikālo funkcionalitāti un ilgtspējīgo dizainu, informē uzņēmuma pārstāvji.

“Leg&go” ir Latvijā radīts koka velosipēds, kas transformējams astoņos dažādos veidos, tādējādi nodrošinot gan ilgtspējību, unikālu dizainu, gan kvalitāti, kas ir īpaši svarīgi bērnu vecākiem.

Daudzfunkcionālais līdzsvara ritenis par labāko tika atzīts kategorijā Pilsētvides Velosipēdi. Žūrijas komandas sastāvā bija starptautiski žurnālisti, nozares eksperti un profesionāli testa braucēji, kas izmēģināja velosipēdu reālās dzīves situācijās un sniedza savu vērtējumu.

Pasaulē pirmais transformējamais koka velosipēds

“Tas ir moderns, ilgtspējīgs, taču reizē vienkāršs un viegli pielāgojams braucamrīks – viennozīmīgi viens no inovatīvākajiem aizvadītā gada produktiem. “Leg&go” ir katra velo entuziasta sapnis – astoņi velosipēdi vienā, kas aug kopā ar tevi! Modulārais “leg&go” koncepts pilnībā izprot bērnu un to vecāku vajadzības, piedāvājot attīstošu produktu bērniem vecumā no sešiem mēnešiem līdz sešiem gadiem. Izmantojot piedāvātās papildu detaļas, augstas kvalitātes koka konstrukcija var tikt pielāgota atbilstoši vecumam, izmēram un vajadzībai.

Tādējādi braucamrīks aug kopā ar bērnu un nav nepieciešamības iegādāties vairākus atsevišķus velosipēdus. Jāizceļ arī “leg&go” pārdomātais dizains, kas pasargā bērna muguru no traumām,” teikts žūrijas atzinumā.

“Runā, ka jaunu riteni izgudrot nav iespējams, taču mēs esam pārliecināti, ka to vienmēr ir iespējams uzlabot tā, lai tas atbilstu nepārtraukti mainīgām bērnu un vecāku vajadzībām. Mēs esam pagodināti saņemt prestižo balvu. Tas gan apstiprina to, ka darbojamies pareizā virzienā, gan kārtējo reizi atgādina, ka inovācijām un attīstībai nav robežu,” pauž kompānijas vadošais dizainers un radītājs Egons Garklāvs.

“Leg&go” ir pasaulē pirmais koka velosipēds, kas transformējams astoņos dažādos veidos. Tā radītājs ir Egons Garklāvs – inženieris ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi.

“Leg&go” ir iespējams ātri un viegli pārveidot no līdzsvara velosipēda uz trīsriteni, pedāļu velosipēdu, šūpuļzilonīti vai sniega skūteri, tādējādi nodrošinot bērna vajadzībām piemērotu braucamrīku vairāk nekā piecu gadu garumā – no sešiem mēnešiem līdz sešiem gadiem.

“Leg&go” ir ilgtspējīga un videi draudzīga izvēle augošam bērnam, jo, laikam ejot, vecākiem nav nepieciešams iegādāties bērna augumam atbilstošus divus vai trīs velosipēdus.

Tas veidots no bērza saplākšņa detaļām, kas ir bērna veselībai nekaitīgs materiāls, kā arī pilnībā atjaunojams dabas resurss.
Pārdomāti veidotais koka rāmja dizains nodrošina nepieciešamo amortizāciju, lai saudzētu bērna muguru, braucot pa nelīdzeniem ceļiem, kā arī mazina triecienu kritiena gadījumā.

Konkurss “Design & Innovation Award” pirmo reizi tika organizēts 2013. gadā un kopš tā laika, ir kļuvis par velo industrijas augstāko apbalvojumu.

Tas ir vienīgais konkurss, kurā starptautiska ekspertu komanda pieredzējuši braucēji, dizaineru un inženieru sastāvā apspriež, testē un novērtē jaunākos nozares produktus.

“Design & Innovation Award” ne tikai sniedz ieskatu jaunākajās nozares inovācijās, bet arī piedāvā patērētājiem skaidru, objektīvu vērtējumu par aktuālākajiem nozares produktiem un tendencēm.

Saistītās ziņas

Sleiters no "Glābējzvana" braukā ar latviešu divriteni 17
10 skaistākie velosipēdi pasaulē. FOTO 2
Dāmas riteņbraucējas, šis jums! Latvieši radījuši īpašas biksītes velosipēdistēm. FOTO 43

Vēl portālā

TEKSTA TIEŠRAIDE. Viss aktuālais par Covid-19 2
Kad ir pareizi stādīt kartupeļus? Selekcionāres padomi 2
Austrumu slimnīcā miris Covid-19 pacients
Skatīt visus komentārus

Брюс Уиллис и Деми Мур решили самоизолироваться вместе

Анна Курникова поделилась снимком с дочерью Машей