foto: LETA
Zināms, kā Jāņu nedēļā strādās Austrumu slimnīca
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas infekciju bloks.
Esi vesels
2024. gada 17. jūnijs, 18:01

Zināms, kā Jāņu nedēļā strādās Austrumu slimnīca

Veselības nodaļa

Jauns.lv

2024. gada Jāņos, 24. jūnijā, pirmdienā, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (Austrumu slimnīca) netiks sniegti ambulatorie pakalpojumi. Svētku pirmdienā zvanus nepieņems arī vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610.

Pirmssvētku nedēļā Austrumu slimnīcā ambulatoros pakalpojumus sniegs bez izmaiņām – atbilstoši pieņemšanu un izmeklējumu pieraksta laikiem. Klienti un pacienti par ambulatorās vizītes laiku vienmēr tiek informēti iepriekš ar mobilās īsziņas starpniecību vai zvanot uz klienta/pacienta norādīto tālruņa numuru.

Savukārt 24.jūnijā, kas ir noteiktā valsts svētku brīvdiena par godu Jāņiem, Austrumu slimnīcā ambulatoros pakalpojumus nesniegs un zvanus nepieņems arī vienotais pieraksta tālrunis +371 67000610. Austrumu slimnīca šajā periodā aicina pierakstīties elektroniski slimnīcas mājaslapā: https://eveselibaspunkts.lv/lv.

Neatliekamās medicīnas un pacientu  uzņemšanas klīnika, kā arī stacionāra “Biķernieki” acu traumpunkts, kā vienmēr, strādās bez brīvdienām un visu diennakti, sniedzot neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem akūtā veselības stāvoklī.