foto: Ieva Lūka/LETA
Palīdzēsim Sandrai dzīvot! Aicina ziedot medmāsai ar 20 gadu stāžu, kura jau otro reizi cīnās ar vēzi
Gaitenis Rīgas rajona slimnīcā.
Dzīvības loterija
2024. gada 19. aprīlis, 09:51

Palīdzēsim Sandrai dzīvot! Aicina ziedot medmāsai ar 20 gadu stāžu, kura jau otro reizi cīnās ar vēzi

Veselības nodaļa

Jauns.lv

Labdarības organizācijas "Ziedot.lv" mājaslapā ievietots aicinājums palīdzēt uzvarēt vēzi medmāsai ar 20 gadu stāžu. Sandra Ameļčenkova ir starojoša un dzīvespriecīga sieviete, trīs dēlu mamma un divu mazdēlu vecmāmiņa, kura jau otro reizi savas dzīves laikā saskārusies ar diagnozi – vēzis. 

Sandra ir medmāsa ar 20 gadu stāžu, kas ikdienā mēro ceļu no Iecavas uz darbu Rīgā.  Viņa strādā trīs darba vietās, viņa mīl savu darbu un ir laimīga, ka arī šobrīd, kad cīnās ar smagu slimību, viņa var turpināt strādāt. 

Pat kolēģi brīnās, un nezinātāji nepateiks, ka Sandrai ir vēzis. Lai arī viņai noteikta invaliditāte,  viņa turpina ierastās gaitas ar lielu enerģiju un pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Slimība viņu piemeklējusi jau otro reizi. Pirmo reizi pirms 12 gadiem Sandrai izdevās uzveikt krūts vēzi, tagad jau divus gadus vēzis ir otrā krūtī.

Ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Olaparib, ko Sandras diagnozei valsts neapmaksā. Ik mēnesi Sandrai nepieciešami 4709,20 eiro, lai ārstētos un dzīvotu. Šādu līdzekļu viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Gadu ilgam kursam nepieciešami 56 510,40 eiro. 

Lai palīdzētu Sandrai, ziedot vari šeit!