Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Jābūt lielai drosmei, lai pārdzīvotu konfrontāciju ar nāvi," - Ieva Plaude par cīņu ar vēzi

Esi vesels
23. aprīlī 05:57 2021. gada 23. aprīlī 05:57
  Jauns.lv
"Tā sajūta, kad tiec konfrontēts ar nāvi, ir smaga. Viņa ir briesmīga," viesojoties kanāla "360TV" raidījumā "Pasaki to skaļi", līdzās atmiņām, kā veidojusi ietekmīgu kosmētikas zīmolu un vienā dienā pazaudējusi visu, par attiecībām un dzīves vērtībām, uzņēmēja Ieva Plaude-Rēlingere bija gatava runāt arī par savu cīņu ar vēzi.

Vaicāta, vai šī diagnoze mudināja viņu pēkšņi sākt steigties vai paspēt to, ko vēl nav izdarījusi, Ieva saka: “Es vienkārši sapratu, ka darīšu visu, kas manos spēkos, lai palīdzētu medicīnai, bet sapratu arī, ka tas ir atkarīgs no manis. Un ir jābūt lielai drosmei, lai konfrontāciju ar nāvi cilvēks pārdzīvotu.”

Uzņēmēja ir pārliecināta, ka diagnoze-vēzis ir apstākļu kopums, un atklāti bilst, ka pirms tās neesot ar gana lielu rūpību izturējusies pret savu ķermeni: “Man kauns atzīties, bet 10 gadus Vācijā ar sportu nenodarbojos vispār.”

Ieva jau nākamajā dienā pēc diagnozes uzzināšanas mainījusi savus paradumus – sākusi sportot, atteikusies no alkohola. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Ieva jau nākamajā dienā pēc diagnozes uzzināšanas mainījusi savus paradumus – sākusi sportot, atteikusies no alkohola. “Es aiz tām šausmām radikāli nomainīju lietas, kuras varbūt savādāk gadiem ilgi nebūtu izdarījusi," saka Ieva un uzsver, ka katram pašam ar dzīves veidu, pozitīvismu ir iespēja palīdzēt savam ķermenim, kā arī mediķiem sasniegt vislabākos ārstēšanās rezultātus.

Saistītās ziņas

Par krīzēm, biznesu un sievišķību - Ieva Plaude-Rēlingere ir dusmīga, bet optimisma pilna
Vai dzīvi var sākt pēc 50? Ievas Plaudes-Rēlingeres pieredze
"Neviens ar puķēm atpakaļ nesagaidīja" - Ieva Plaude atklāti par dzīvi pēc atgriešanās

“Laiks mums katram ir 24 stundas un tā ir vienīgā lieta, kas ir taisnīgi un demokrātiski sadalīta mums visiem vienādi. Droši vien ir jautājums – kam mēs veltam to savu laiku. Un tas jau ir prāta, domāšanas jautājums," vērtīgu dzīves atziņu "Pasaki to skaļi" studijā pauž Ieva Plaude-Rēlingere.

Citi šobrīd lasa

Krietni notievējusī Adele parāda iepriekš neredzētas fotogrāfijas
Kaut kas neredzēts: tonnām beigtu un toksisku zivju izskalojušās Libānas ezera krastos
Liepājas pusē nofilmēts lācis

"Тебе понравилось?": Давид Манукян запечатлелся с сияющей от счастья Мариной Федункив

"Да будет рок": Майли Сайрус восхитила яркими нарядами в Нью-Йорке