Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vidzemes slimnīcas ēka. (Foto: LETA)

Vidzemes slimnīcas personālam konstatē Covid-19: nedēļu nenotiks plānveida operācijas

Esi vesels
2020. gada 23. oktobrī 20:42 2020. gada 23. oktobrī 20:42
  Jauns.lv / LETA
Vidzemes slimnīcas personālam konstatēta saslimšana ar Covid-19, nedēļu nenotiks plānveida operācijas, informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Viņa uzsvēra, ka inficēšanās ir operatīvi diagnosticēta, bet turpinās gadījumu epidemioloģiskā izmeklēšana. Pašlaik tiek identificētas inficēto personu kontaktpersonas un veikti visi nepieciešamie infekcijas izplatīšanās ierobežošanas pasākumi, kā arī pārplānota darba organizācija ārstniecības iestādē.

Lai nodrošinātu vidēji smagu Covid-19 pacientu ārstēšanu, ir pārprofilētas gultas un izveidota atsevišķa nodaļa šo pacientu aprūpei.

Sākot ar pirmdienu, 26.oktobri, vienu nedēļu nenotiks plānveida operācijas. Ierastajā režīmā tiek nodrošināta neatliekamā medicīniskā palīdzība un ir pieejami ambulatorie pakalpojumi, stāstīja slimnīcas pārstāve.

Informāciju par Covid-19 pacientu skaitu un vecuma grupām Vidzemes slimnīca noteiktā kārtībā nodod Slimību profilakses un kontroles centram, kur informācija tiek apkopota un izvērtēta, vai un kādā apjomā sabiedrības interesēs tā publiskojama.

Ņemot vērā situācijas nopietnību, pacientu tuvinieki tiek aicināti izvērtēt slimnieku apmeklējumu nodaļā, tā vietā ar pacientiem sazinoties telefoniski, norādīja Brila.

Citi šobrīd lasa

“Mums bija jāskaidro, ka protam skaitīt līdz divi!” Veikals atbild policistu sodiem ar humoru, tas nebeidzas īpaši labi 35
Pasaulē nācis basketbolistes Sabīnes Niedolas otrais dēliņš 7
FOTO: ļaudis līksmo "Pieci.lv" dārza svētkos
Pievienot komentāru

Самые модные стрижки 2021 года: 7 вариантов, которые подойдут каждой женщине

Поймали! Первые совместные фото Бена Аффлека и Дженнифер Лопес в Instagram