Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
CHINE NOUVELLE/SIPA

96 gadus veca kundze Dienvidkorejā pēc 12 dienām slimnīcā uzveikusi Covid-19 2

Par veselību
26. martā 14:07 2020. gada 26. martā 14:07
  Jauns.lv
96 gadus vecā Vangas kundze kļuvusi par vecāko Covid-19 pacienti Dienvidkorejā, kurai slimību izdevies uzveikt, ziņo CNN.

Sirmgalve slimnīcā nokļuvusi 13.martā, bet izrakstīta vakar. Ārstēšanās intensīvās terapijas nodaļā notikusi gandrīz 2 nedēļas.

Sieviete dzīvo netālu no Dienvidkorejas pilsētas Tegu, kurā šobrīd konstatēta lielākā daļa saslimšanu. Kopumā valstī šobrīd atklāts 9241 gadījums, bet 131 pacients miris.

Pašlaik Vangas kundze atrodas stingrā paškarantīnā savās mājās Čeongdo, kur viņa dzīvo kopā ar savu dēlu.

Ārvalstu mediji ziņo par vairākiem gadījumiem, kad no Covid-19, kurš īpaši bīstams senioriem, izārstējušies tieši vecāka gadu gājuma cilvēki. Piemēram, Ķīnā no tā izveseļojusies 98 gadus veca kundze ar sirds un elpošanas problēmām. Dažas dienas vēlāk ziņots par 100 gadus vecu kungu Ķīnā, kurš uzskatāms par vecāko Covid-19 uzveikušo pacientu valstī.

Citi šobrīd lasa

Katoļu “organizētā grupa” Latvijas budžetam varētu būt izkrāpusi 177 654 eiro. Kā savu turīgumu vērtē citas baznīcas? 15
"Labu variantu nebija!" Valsts iestādes komentē miljonus vērto sejas masku un respiratoru iepirkumu 17
“Smago” Lieldienu hronika: eksministrs publicē videorecepti, kā “pagatavot” Svēto Vakarēdienu; katoļi domā par Lieldienu procesiju pārcelšanu uz septembri
Skatīt visus komentārus

«Охотница за деньгами»: хакеры взломали новый сайт Меган и Гарри и зло подшутили над герцогиней

«Выпьем за любовь!»: сын Пугачевой и Галкина смешно спародировал Игоря Николаева