foto: Publicitātes
Dodies ceļojumā? Ieteikums kā izvairīties no saindēšanās un sagatavot organismu laicīgi!
Mājas aptieciņa
2018. gada 25. jūnijs, 10:18

Dodies ceļojumā? Ieteikums kā izvairīties no saindēšanās un sagatavot organismu laicīgi!

Jauns.lv

Atvaļinājumu un ceļojumu laiks klāt! Jaunas vietas, kultūra, cilvēki, daba, nacionālie ēdieni un citas lietas, kas pieder pie svešu zemju atklāšanas. Diemžēl, ceļošanai ir arī savas negatīvās puses, piemēram, vēdera problēmas. Cilvēka imūnsistēma ir izveidota lai pielāgotos videi, kurā atrodamies. Tas nozīmē, ka tā ražo antivielas, lai cīnītos ar organismu bojājošām vielām un patogēniem, kas ikdienā ir ik uz stūra. Ierodoties jaunā un organismam svešā vidē, tam nav dabiskas aizsardzības, lai cīnītos ar nevēlamajām baktērijām. Atpūtnieku bieds ir saindēšanās ar ēdienu, kam seko caureja vai vemšana. Kā nesabojāt visu ceļošanas prieku?

Esi gatavs atklāt jaunas garšas

Eksotiskās virtuves baudīšana  - interesanti ēdienu salikumi, pikantas piedevas un mutē kūstoši ēdieni ir tas, kas mums liek vēlēties ceļot uz arvien eksotiskākām zemēm. Statistika liecina, ka vidēji 70% ceļotāju piedzīvo “ceļotāju caureju”. Lielākajā daļā saslimšanu vaininiece ir Escherichia coli baktērija, kas kalpo kā ierosinātājs pie pārtikas saindēšanās. Laiku pa laikam šī nāvējošā baktērija tiek atrasta dārzeņos, augļos un gaļā gan Eiropas attīstītākajās valstīs, piemēram, Vācijā, gan mūsu kaimiņvalstīs. 

Centienos izvairīties no saindēšanās, iesakām dzert pudelēs pildītu ūdeni, mizot augļus un uzņemt termiski apstrādātus ēdienus. Arī ēdiena maiga nomazgāšana ar ābolu etiķi var palīdzēt izvairīties no nevēlamām gremošanas problēmām. Kaut gan arī ievērojot visus iepriekšminētos ieteikumus joprojām pastāv liela varbūtība iedzīvoties vēdera problēmās. Protams, ikviens var izvēlēties neapmeklēt tirgus un neiegādāties augļus no pārdevējiem uz ielas, tomēr sliktās baktērijās var tikt konstatētas arī smalka restorāna maltītē. 

Tieši tādēļ mums ir labas ziņas – ir pierādīts, ka efektīvs probiotiķis, lietots dažas nedēļas pirms došanās ceļojumā, un regulāri uzņemts ceļojuma laikā, var novērst iespēju saskarties ar gremošanas problēmām. Vaicāsiet, ko nozīmē efektīvs probiotiķis un kā to atrast aptieku plauktā? Probiotiķa vērtību raksturo labo baktēriju skaits un baktēriju dažādība, ko tas satur. Aplūkojot sastāvu, ieteicams piefiksēt, vai konkrētais probiotiķis satur batēriju Sacharmycess Boulardii, jo tieši tā visefektīvāk cīnās ar “ceļotāju caureju”.

Signe Meirāne, kulināre un vairāku grāmatu autore, bieži dodas ceļojumos darba darīšanās un zina, ko, baudot dažādo valstu kulinārijas brīnumus, nozīmē saskarties ar niķīgu vēderu. Signes ceļojuma somā vienmēr atrodas Latvijā efektīvākais probiotiķis LYLBIOTIC. Tas ir vienīgais probiotiķis tirgū ar vislielāko baktēriju skaitu – 11,2 miljardus KVV un visplašāko baktēriju daudzveidību – veselas 9 sugas.

foto: Publicitātes

Kādēļ probiotikas

Visas labās un sliktās baktērijas, kas atrodas organismā, tiek dēvētas par mikrobiomu. Balansētā mikrobioma labās baktērija būs pārsvarā – tās rūpējas par imunitāti, regulē asins cirkulāciju un cukura līmeni, palīdz absorbēt uzturvielas un pat gādā par mūsu garastāvokli.  Labās baktērijas tāpat nepieciešamas, lai novērstu zarnu apvalka bojājumus un nepieļautu slikto mikroorganismu ilglaicīgu uzturēšanos gremošanas sistēmā. Ja labās baktērijas kuņģa-zarnu traktā ir par maz, pastāv iespējamība ātrā laika posmā savairoties ceļojuma laikā sastaptajām sliktajām baktērijām. Tieši tāpēc laikus uzņemts probiotiķis var palīdzēt sakārtot un stabilizēt organisma mikrobioma stāvokli, un labo un slikto baktēriju daudzuma attiecības.

Paturi prātā faktus par probiotikām un aizmirsti par slikto pašsajūtu

Pētījumi norāda, ka probiotiku lietošana var novērst “ceļotāju caureju”: dažādi laktobaktēriju veidi var mazināt sliktās baktērijas E. Coli attīstību un mazināt “ceļotāju caureju” no 7.4% līdz pat 3.9% dienā. Minētās labās baktērijas dabiskā veidā ir atrodamas fermentētos ēdienos, piemēram, skābētos kāpostos, salātos, jogurtos, kefīrā. Taču ne katrā ceļojuma galamērķī šī pārtika ir atrodama. Tādēļ ērtākais veids kā uzņemt labās baktērijas, ir izvēlēties kvalitatīvu un augstvērtīgu probiotiķi. 

foto: Publicitātes

LYLBIOTIC ir augstas aktivitātes pienskābo, bifidobaktēriju un Saccharomyces komplekss, bagātināts ar prebiotiku inulīnu un bioefektīvo cinku helātu formā. Tas nozīmē, ka produkts uzsūksies līdz pat 85% vairāk un neradīs dedzinošo sajūtu pēc kapsulas uzņemšanas. Akūtas un ilgstošas caurejas laikā LYLBIOTIC sastāvs spēj mazināt vēdera izejas daudzumu, biežumu un ilgumu. Šajā produktā esošās labās baktērijas ir atzītas kā droša, vienkārša un efektīva metode akūtas un ilgstošas diarejas ārstēšanā. Šis produkts ir guvis atzinību ne tikai savas augstās kvalitātes dēļ, bet arī tāpēc, ka dienas deva ir tikai 1 kapsula. 

LYLBIOTIC unikāls kapsulas apvalks garantē baktēriju stabilitāti visu uzglabāšanas laiku, un pasargā tās no kuņģa skābes iedarbības. Baktēriju iegūšanas veids nodrošina, ka baktērijas tiek nogādātas zarnu traktā kuņģa skābes un žults neskartas. 
Labās ziņas šajā karstajā laikā ir tādas, ka kapsulas apvalks un baktēriju forma sniedz retu priekšrocību – LYLBIOTIC nav jāuzglabā ledusskapī. Produkts radīts Francijā. LYLBIOTIC pieejams 6 vai 14 kapsulu iepakojumā, ērti ņemt līdzi ikdienā vai dodoties ceļojumā. 

Produktus meklējiet visās Latvijas aptiekās un www.well24.eu
www.lyl.eu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Reklāmas raksts sadarbībā ar LYL love your life®