Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Noderīgi padomi, kā panākt, lai pannas un katli kalpotu ilgāk

Garšīgi
2019. gada 2. maijā 05:50 2019. gada 2. maijā 05:50
  Karlīna Timofejeva
Dāvids diskutē ar “Maxima” projekta “Restorāns tavā virtuvē” vēstnesi, šefpavāri Svetlanu Riškovu un modes un ēdienu blogeri Brigitu Dambi par virtuves piederumiem. Cik bieži tie būtu jāmaina? Un kā tos pareizi lietot?

Modes mākslinieks Dāvids atzīst, ka ir aizrautīgs ēdiena gatavotājs, tāpēc izmanto iespēju uzzināt profesionāļu viedokli par virtuves piederumiem. Vispirms viņš skaidro, kādas ir pamatlietas, kuras būtu nepieciešamas virtuvē, lai pagatavotu restorāna cienīgu ēdienu. Pavāru asociācijas prezidente Svetlana Riškova uzskata, ka pirms trauku un piederumu iegādes ikdienas vajadzībām nepieciešams izvērtēt pirkumu. “Ir jāsaprot, kādi ēdieni ikdienā tiek gatavoti visbiežāk, un tad sastādīt pannu, katlu nažu komplektu. Protams, daudzi iztiek ar vienu, universālo pannu, bet labāk izvēlēties divas pannas: vienu ar augstām malām, otru –ar zemām. Ieteiktu pirkt pannas kopā ar vākiem, nevis aizņemties vākus no citiem traukiem. Tie ne vienmēr ir atbilstoši,” uzsver Svetlana.

Pavāru asociācijas prezidente Svetlana Riškova un dzīvesstila blogere Brigita Dambe dalās pieredzē par virtuves piederumu izvēli un to kopšanu. (Foto: Juris Rozenbergs)

Speciālistes arī uzsver, ka ļoti būtiska ir virtuves trauku pareiza kopšana, jo tad to kalpošanas mūžs būs daudz ilgāks. Starp “KitchenAid” virtuves piederumiem ir arī virtuves piederumi, ar kuriem maisīt ēdienu, tie ir no piemērota un atbilstoša materiāla, lai nebojātu traukus. Ir svarīgi iegādāties kvalitatīvus traukus, un, pareizi tos lietojot, izmaksas ir patiesībā daudz zemākas, jo tos varēs lietot ilgāku,” saka šefpavāre.

Vieni no būtiskākajiem virtuves trikiem, kas liks ciemiņiem domāt, ka esi profesionāls pavārs, ir kvalitatīvi produkti, un tikpat būtiski ir izcilas kvalitātes virtuves piederumi. Profesionāļi rekomendē “KitchenAid” augstas kvalitātes virtuves piederumus, kas pašlaik izdevīgi ir pieejami “Maxima” veikalos. (Foto: Juris Rozenbergs)

Ko vēl iesaka profesionāļi, lai virtuves piederumi kalpotu ilgāk, skatiet video!

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Maxima

Citi šobrīd lasa

“Liels blieziens, applūdusi grīda!” Zināms, kas otrdienas vakarā notika tirdzniecības centrā “Spice Home” 1
Mūžībā devies Latvijas Republikas prokuratūras darbinieks Guntis Grūtups
"Tur pat bērnu urīns nestāv blakus! Nekas nesmird tik ļoti, cik apakšā esošais dzīvoklis!" Grūtniece neiztur un noģībst kameru priekšā 1

Принц Гарри и принц Уильям помирились

Ефремов заявил о своей невиновности в смертельном ДТП