Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Dāvids ar šefpavāri Svetlanu Riškovu un blogeri Brigitu Dambi skaidro, kādas kļūdas pārsvarā pieļaujam virtuvē

Garšīgi
25. aprīlī 12:23 2019. gada 25. aprīlī 12:23
Karlīna Timofejeva
Par to, kādas ir biežākās kļūdas, ko cilvēki pieļauj, gatavojot dažādus, tostarp citzemju virtuves ēdienus, modes mākslinieks Dāvids diskutē ar “Maxima” projekta “Restorāns tavā virtuvē” vēstnesi, šefpavāri Svetlanu Riškovu un modes un ēdienu blogeri Brigitu Dambi.

Modes mākslinieka Dāvida sarunā ar šefpavāri Svetlanu uzzina, ka neveiksme virtuvē var atgadīties arī izcilam pavāram. “Taču ir dažas svarīgas nianses, lai izvairītos no kļūmīgas ēdiena pagatavošanas. Ir svarīgi izvēlēties atbilstošo formu virtuves piederumus. Gan izmēru, gan dziļumu, gan formu attiecībā pret to, ko vēlas pagatavot. Gan cepšanai, gan vārīšanai, gan sautēšanai,” stāsta Latvijas Pavāru kluba prezidente Svetlana Riškova.

Vieni no būtiskākajiem virtuves trikiem, kas liks ciemiņiem domāt, ka esi profesionāls pavārs, ir kvalitatīvi produkti, un tikpat būtiski ir izcilas kvalitātes virtuves piederumi. Profesionāļi rekomendē KitchenAid augstas kvalitātes virtuves piederumus, kas pašlaik izdevīgi ir pieejami “Maxima” veikalos. (Foto: Juris Rozenbergs)

Arī blogere Brigita, atbildot uz Dāvida jautājumu, kādas ir bijušas paša pieļautās kļūdas gatavošanas procesā, atzīst, ka bez tām nu nekādi: “Kļūdīšanās gatavošanas procesā ir dabisks process, arī no kļūdām var kaut ko iemācīties. Visbiežāk cilvēki kļūdās, gatavojot saldos ēdienus, jo šeit ir jābūt ļoti lielai precizitātei. Iesaku mācīties, gatavot restorāna cienīgus ēdienus sākot ar vienkāršākiem ēdieniem. Arī es esmu kādreiz vēlējusies viesus pārsteigt ar kādu īpašu ēdienu un pati iedomājusies, kā man šis pārsteigums izdosies, taču ir bijušas reizes, kad nemāku to pagatavot un rezultāts nav labs,” atzīst Brigita.
Kādas kļūdas cilvēki bieži pieļauj, gatavojot mājās citu kultūru ēdienus, un speciālistu ieteikumus, kā pareizi izvēlēties un gatavot Latvijas sezonālos ēdienus, dārzeņus un augļus, skatiet video!

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Maxima

Citi šobrīd lasa

Apprecējies pasaulē populārākais jūtūberis "PewDiePie" 5
Tā izskatās dārgākās kurpes pasaulē
Pamatīga izgāšanās - Kimai Kardašjanai reklāmas fotogrāfijā redzami seši kājas pirksti 15

«Мелания, следите за питанием своего сына!»: жену Трампа упрекнули за "лишние" килограммы 13-летнего Бэррона

Герцогиня Меган наняла первую в истории британской королевской семьи темнокожую няню 2