Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tāds ir grupas "Aarzemnieki" Eirovīzijas dziesmas oficiālais videoklips!
Grupa „Aarzemnieki” ar dziesmu „Cake to bake”, ar kuru grupa „Aarzemnieki” negaidīti triumfēja 2014. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē.

Tāds ir grupas "Aarzemnieki" Eirovīzijas dziesmas oficiālais videoklips!

Slavenības
2014. gada 14. martā 12:59 2014. gada 14. martā 12:59
 
Tapis videoklips dziesmai „Cake to bake”, ar kuru grupa „Aarzemnieki” negaidīti triumfēja Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē un pārstāvēs Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā Kopenhāgenā.

Video klipa režisore ir Aija Strazdiņa, kurai ir vērienīga pieredze mūzikas video režijā, tai skaitā veidojot mūzikas video klipus tādiem Latvijā zināmiem mūziķiem un izpildītājiem kā „Jumprava”, Lauris Reiniks, Jenny May un „Melo M”.

 „Klipā gribējām pateikt to pašu, ko rakstot dziesmu – viens cilvēks nevar mācēt izdarīt visu, tādēļ reizēm ir jālūdz citu palīdzība, kas īpaši grūti padodas vīriešu kārtas pārstāvjiem,” smejoties stāsta grupas solists Jorans Šteinhauers. „Tomēr brīdī, kad palīdzību saņemies palūgt, redzi, ka apkārtējie cilvēki reizēm to vien gaida, lai sniegtu savu atbalstu, kā notika arī klipa filmēšanā. Klipu filmējām Brīvdabas muzejā, latviskā vidē, jo, manuprāt, Latvija un tās daba cilvēkiem dod tik daudz, lai viņi būtu laimīgi, un to vajag parādīt arī citiem. Dziesma rakstīta tā, lai to jebkurā brīdī un vietā ar pāris instrumentiem varētu uzspēlēt un dziedāt kopā ar draugiem.”

Atgādinām, ka Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad notiks Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā – pusfināli 6. un 8.maijā, bet fināls 10.maijā. Eiropas populārākajā televīzijas šovā, kas šogad notiek jau 59. reizi, un tajā piedalīsies 37 valstis.

„Aarzemnieki”- „Cake to bake”

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Apbrīnojamā Urugvajas valsts līdera "nabadzība". 21. gadsimta vispieticīgākais jeb trūcīgākais prezidents pasaulē 10
Bijušais ASV prezidenta amata kandidāts Bērnijs Sanderss smej par negaidīto slavu un izdomājis, kā to likt lietā 1
"Ļoti slikts apgaismojums policijas furgonā" - demonstrācijās izgāja arī Navaļnija sieva un māte
Pievienot komentāru

Максим Галкин показал секретный туннель под своим замком

"Я превратилась в телочку": Агата Муцениеце показала, как переоделась на снегу