foto: Edijs Pālens/LETA
Latvijas astrologs Kristaps Baņķis brīdina: šie Jāņi būs trauksmaini un bīstami
Trakā pasaule
2024. gada 20. jūnijs, 05:51

Latvijas astrologs Kristaps Baņķis brīdina: šie Jāņi būs trauksmaini un bīstami

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Latvijas astrologs Kristaps Baņķis padalījies ar visai satraucošo astroloģisko prognozi drīzumā gaidāmajiem svētkiem - Jāņiem. Tie solās nest ļoti nepatīkumus notikumus...

Publicējam saīsinātu astrologa Kristapa Baņķa komentāru: "Nevēlos būt nelaimju vēstnesis... tomēr PilnMēness apspīdētie Līgo un to priekšsvinēšana astro fona cikliskuma projekcijā uzrāda kā ticamus satraucoši un provocējoši nelāgus notikumus, ko paspilgtinās PilnMēness klātbūtnes "tarakāni galvās".

Jāatzīmē, ka svarīgākais jūnija astro-pagrieziena punkts – vasaras saulgrieži jeb īstie Jāņi – šogad ir 20. jūnijā plkst.23:50, tomēr tas, diemžēl, pēc #astromaģija nav īsti piemērots ierastajiem saulgriežu rituāliem, ja vēlas to piepildījumu. Simboliski un priekam, protams, noteiktas darbības ir veicamas. Tuvākais Superlaiks vasaras veiksmīgai iestartēšanai gaidāms tikai uz kalendārajiem Jāņiem – 24. jūnijā, izlaižot Līgo nakti, kurā lielāka varbūtība ir tieši nelāgām mistērijām…. 

Galvenā nedēļas astro fona uzmanība ir Neptūna un Lilitas vairāku dienu mijiedarbībai, kas piedod lielāku uzsvaru uz "daba uzbrūk", "ūdens ievelk", "alkohols skādē", "pārtika indē", "idiotiska uzvedība", "muļķīgi liktenīgas kļūdas" un visādu kustoņu aktivitātes. Nebrien pļavā līdz ausīm, ar "jūru līdz ceļiem", pieskati sagurušākos, atņem atslēgas bravūrīgi gurdenajiem, tā vietā vairāk dziedi un dejo – un tas nekas, ja šķībi un neritmiski, jo ievainotu Neptūnu tieši tā var sadziedēt. Jebkurai nozīmīgākai darbībai ir vēlama papildus uzmanība un pieskatīšana. Lilitas neveiksmes piezogas lēnām un pamazām un piesūcas pamatīgi kā ērce ar uztraukumu – ko nu, kas nu būs?!

Ļoti liela iespēja ap Jāņu laiku ir satikt senus paziņas un sagaidīt svētkus neplānotās kompānijās. Cilvēki nemaz tā nealks vienoties līgodziesmās ar savējiem vai arī savējo lokā būs bieži kašķi. Šogad svētkus var pavadīt arī kvalitatīvā divvientulībā vai vienatnē savā "drošajā aliņā" ar siera šķēli, labu grāmatu, kādu kinolenti vai veselīgu hobiju. 

22. un 23. jūnijā nav kategoriski ēšanas un dzeršanas aizliegumi, jo Mēness Mežāzī pats par sevi rada mēra sajūtu un sapratni, ko patiesi gribas ķermenim. Pragmatiskajiem, bet ugunīgos un nervozos tas papildus tieši provocēs – pierādīt, ka var – bet, iesaku, nevajag! Tiesa, tas var radīt konfliktus "nēedīšu šo, negribu to" utml."

Uzreiz pēc svētkiem strauji jāgatavojas diviem svarīgiem šīsvasaras notikumiem, kur abi datēti 29.jūnijā: Melnā Mēness – Lilitas pāreja Svaru zīmē uz turpmākiem 9 mēnešiem un Saturna retrocilpas sākums, kas ilgs līdz 15. novembrim. Biznesā tas būs periods, kurā neuzsāk būvniecību, jaunus darbus un projektus, bet vajadzīgs izvērtēt iepriekš paveikto.

Neiegādājas nekustamo īpašumu un neparaksta svarīgus dokumentus. Lilita Svaros provokatīvi un ar augstu risku un izgāšanās iespējamību ietekmēs visa veida attiecības, sadarbības jautājumus, partnerību, jurisprudenci un likumdošanu. Tas nozīmē, ka 29. jūniju nepārplāno un ļauj laikam ieritēt vajadzīgajā gultnē, vēro un mierīgu ikdienas soli. 

Gadalaika horoskops parāda, ka tie, kas vasaru notrallinās izklaidēs, atpūtās, plezīros un "mākslas baudīšanā" vai vienkārši nebēdnīgā kokčiku/aliņu sūkšanā, kā arī citos bērnišķīgos priekos, rudenī to rūgti nožēlos, īpaši, ja finansiālā rocību rezerve nav tik liela. Astrokartē strādīgai un taupības vasarai tiek dota izteikta priekšroka. Kā laba investīcija nākotnei."