foto: publicitātes (Lauris Vīksne/LTV)
Kaspars Markševics savu "sirdsdziesmu" veltījis mīļotajai sievai
Visi panākumi Kasparam Markševicam sākas viņa personiskajā karaļvalstī, kuru palīdz celt viņa sieva Anda Markševica jau 15 gadu garumā.
Mūzika
2024. gada 23. jūnijs, 16:57

Kaspars Markševics savu "sirdsdziesmu" veltījis mīļotajai sievai

Santa Sergejeva

Jauns.lv

Latvijas Radio 2 programmu balss un Bērnu atbalsta fonda vadītāja Kaspara Markševica izpildītā dziesma "Tava karaļvalsts" ir kā veltījums sievai 15. kāzu jubilejā.

Atskats uz "Latvijas sirdsdziesmas" 8. sezonas finālu

Finālā, kas notika 15. jūnija vakarā Lielvārdē, Rembates parkā, sacentās piecpadsmit dziesmu izpildītāji. Apkopojot tiešraides skatītāju un klausītāju balsojuma rezultātus, ...

gallery icon
154

Lielvārdes Spīdalas saliņā 15. jūnijā izskanēja raidījuma "Latvijas sirdsdziesma" fināls, kurā iekļuva arī Kaspara Markševica izpildītā dziesma "Tava karaļvalsts". “Ja mēs noticam saviem spēkiem un zinām savus mērķus, varam uzkāpt visaugstākajā kalnā un sasniegt visaugstākās virsotnes. Tieši tāds ir dziesmas vēstījums – ka caur mīlestību, caur skaistu stāstu mēs uzbūvējam savu karaļvalsti. Un mana personiskā karaļvalsts sākas ar manu ģimeni, kurai tūlīt būs jau 15 gadi. Ar sievu Andu 7. augustā svinēsim savu kāzu 15. gadadienu,” sarunā ar žurnālu "Kas Jauns" teic Kaspars.

Viņš arī uzsver, ka “kopdzīve un laulība ir milzu karaļvalsts, kas jābūvē un jāslīpē katru dienu, un tas nav tik vienkārši”. “Esam stāvējuši viens otram pretī un domājuši – hei, kā darīsim tālāk? Taču vienmēr esam tikuši pāri tām dzīves likstām un reizēm arī kārdinājumiem. Ir forši, ja spēj saskatīt savā līdzcilvēkā visaugstākās vērtības. Tā ir uzticība un cieņa. Šeit vairs nav runa par mīlestību, jo mīlestība nu jau izpaužas visdažādākās formās un notikumos. Mēs ar sievu redzam savas mīlestības rezultātu – mūsu meitas.” Markševicu pirmdzimtai meitai Paulai ir četrpadsmit, bet jaunākai meitai Amandai – deviņi gadi.

foto: no privātā arhīva
Visi panākumi Kasparam Markševicam sākas viņa personiskajā karaļvalstī, kuru palīdz celt viņa sieva Anda Markševica jau 15 gadu garumā.

“Šovasar vecākā meita dosies uz Nīderlandi, lai paciemotos pie draugiem. Bet es ar sievu došos atvaļinājumā gan septembrī, gan novembrī. Starp citu, 20. novembrī, kad Anda svin vārdadienu, man ir dzimšanas diena,” stāsta Kaspars, atklājot, cik iespaidīgi viens otru godos mēdz pārsteigt. “Kad pērn sievai bija apaļa jubileja, es izvedu lielu intrigu gada garumā. Vienā no pasaules kūrortiem, sievai nezinot, mēs satikāmies 35 draugi. Tad gan bija prieka asaras un laime, jo Anda nezināja, ka tur būs viņas klasesbiedrenes un senās draudzenes. Man izdevās milzīgs pārsteigums, ko izbaudījām nedēļas garumā,” gandarīts ir Kaspars, kuram nākamgad pašam ir divas jubilejas – 40 dzīves gadi un 20 gadi, kopš pēc uzvaras "Talantu fabrikā" šis “puisis no bērnunama” kļuva gaidīts dziedātājs uz Latvijas skatuvēm.