Mūzika
2022. gada 23. februāris, 09:30

Ar jaunu skaņdarbu fanus iepriecina dziedātājs Kaspars Markševics

Jauns.lv

Svinot sadarbības desmitgadi, dziedātājs Kaspars Markševics ieskaņojis Reiņa Krūziņa dziesmu "Vai tu jūti mani, mīļā".

"Pagājuši jau desmit gadi, kopš iedziedāju Reiņa Krūziņa radīto dziesmu “Meitene ar zaļām acīm”. Neviens no mums nevarējām iedomāties, ka šis vēstījums tik ļoti aizkustinās klausītājus. Šogad mūsu radošie ceļi atkal ir krustojušies un esam radījuši ko jaunu - dziļi izjustu un mīlestības piepildītu darbu," pauž Markševics.

"Ar šo dziesmu vēlos pateikties visiem, kuri man ir līdzās, tuvākajiem, ģimenei par mīlestību un rūpēm, ko saņemu. Mani ļoti uzrunāja vārdi, tie mani aizveda tālā pagātnē - bērnībā. Atminos kādu pievakari, kad mana vecmāmiņa sacīja, lai allaž naudas makā turu zvīņu, jo tad būšot bagātība. Tomēr uzskatu ka galvenā bagātība ir mīlestība. Ja jūtamies mīlēti, sadzirdēti, izprasti un uzklausīti, tad lidot metru virs zemes ir ikdienas realitāte," piebilst dziedātājs.

Savukārt Reinis Krūziņš uzskata, ka labāku iznākumu sadarbībai ar Kasparu nevar vēlēties: "Esmu patiesi priecīgs par toc, cik izjusti un viegli ir izdevies iedziedāt šo dziesmu. Man tā ir īpaša, jo dziesmu radot domas ievijās mīlestībā, ko saņemu no saviem mīļajiem. Šie ir svētki ne tikai man kā komponistam, bet es ticu, ka arī lielai daļai klausītāju, kuri seko Markševica daiļradei. Ko lai saku – esmu apmierināts un pateicīgs liktenim.”