Slavenības
2024. gada 14. maijs, 12:33

Dziedātāja Diona Liepiņa labprāt precētos ar aktieri Ivaru Krastu

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Dziedātāja Diona Liepiņa, viesojoties kanāla "STV Pirmā!" raidījumā "Kad viņas satiekas", dalās stāstā par attiecībām ar aktieri Ivaru Krastu. Lai gan viņš ir 22 gadus vecāks par dziedātāju, Diona neslēpj - viņa būtu gatava ne tikai kāzām ar Ivaru.

Sarunas laikā Diona atzīst, ka Ivars ir tas cilvēks, ar kuru viņa spēj iedomāties kopīgu nākotni: “Ivars man diezgan ātri jautāja par lielām lietām un nākotnes plāniem, par bērniem, par ģimeni. Es atbildēju, ka pēc desmit vai piecpadsmit gadiem es tam būtu gatava. Bet pēc laika es sapratu, ka viņš ir mans īstais cilvēks, tāpēc tie vairs nav desmit gadi. Esmu gatava gan attīstīt karjeru, gan veidot ģimeni. Vai nu visu, vai neko!”

TV šovā "X faktors" iepazītā Diona un par viņu vairāk nekā 20 gadu vecākais populārais aktieris Ivars Krasts pārsteidza, kopā šopavasar apmeklējot "Zelta mikrofona" apbalvošanas ceremoniju. Izrādās, abi ir kopā jau gadu – iepazinušies šā paša pasākuma iepriekšējā ballītē.

foto: no privātā arhīva
Diona un Ivars ir pāris jau vairāk nekā gadu.

“Dieva dāvana”

Dionas un Ivara attiecību stāsts nav sācies kā iemīlēšanās no pirmā acu skatiena: “Ar Ivaru iepazinos mazliet vairāk nekā pirms gada, februāra vidū "Zelta mikrofona" afterpārtijā. Tobrīd man likās, ka viņš ir vienkārši cilvēks, kas ar mums kopā ballējas. Viņš mani pamanīja un uzrunāja, es turpināju šo sarunu, jo šķita interesanta komunikācija. Bet tajā brīdī man bija pavisam citas domas par attiecībām un likās, ka šajā laika posmā vēlos būt viena. Man bija grūti uzticēties cilvēkiem un kaut ko par sevi vairāk stāstīt. Bet, jā, no zila gaisa šai ballītē uzradās Ivars… Vēlāk sākām arvien vairāk komunicēt, tad arī atkal satikāmies, un šīs attiecības palēnām virzījās uz priekšu līdz brīdim, kad sapratu – wow, es esmu iemīlējusies!” tā žurnālam "Kas Jauns" šopavasar stāstīja Diona.