foto: SplashNews.com/ Vida Press
Madonna bez maksas sniedz koncertu pludmalē. Ierodas vairāk nekā miljons apmeklētāju
Madonnas oficiālajā mājaslapā uzstāšanās Kopakabanas pludmalē Brazīlijā nodēvēta par pašu vērienīgāko visā viņas karjerā.
Slavenības
2024. gada 8. maijs, 18:55

Madonna bez maksas sniedz koncertu pludmalē. Ierodas vairāk nekā miljons apmeklētāju

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Amerikāņu popzvaigzne Madonna sniegusi bezmaksas koncertu Kopakabanas pludmalē Riodežaneiro. Koncertu apmeklēja daudzi popzvaigznes fani, pēc pilsētas domes datiem - 1,5 miljoni.

Popmūzikas karaliene Madonna sniegusi lielāko bezmaksas koncertu savā karjerā: viņas uzstāšanos, kas aizvadītajā sestdienā notika Kopakabanas pludmalē Riodežaneiro, apmeklējuši vismaz 1,6 miljoni skatītāju. Turklāt daudzi no viņiem bija apmetušies ne tikai liedaga smiltīs, bet koncertu vēroja arī, esot laivās un jahtās, kas bija noenkurojušās līcī, informē aģentūra AP. Savukārt virs skatītāju galvām lidoja droni un helikopteri.

Madonnas bezmaksas koncerts Kopakabanas pludmalē Brazīlijā

gallery icon
31

Gar pludmali bija izvietoti 18 skaļruņu torņi, lai visi apmeklētāji varētu dzirdēt popmūzikas karalienes izpildītos hitus. Madonnas šovs sākās ap pusvienpadsmitiem vakarā un ilga aptuveni divas stundas.

foto: Dilson Silva / BACKGRID/ Vida Press
Ziņots, ka savu superšovu uz 800 kvadrātmetru lielās skatuves Madonna sākusi ar 1998. gada hitu “Nothing Really Matters”.

Šis grandiozais un jau par “vēsturisku” pasludinātais šovs bija noslēdzošais koncerts 65 gadus vecās dziedātājas turnejā “The Celebration Tour”. Tūre, kas veltīta popdīvas 40. gadadienai uz skatuves, sākās aizvadītā gada oktobrī Londonā. Madonnas oficiālajā mājaslapā šī uzstāšanās Brazīlijā nodēvēta par pašu vērienīgāko visā viņas karjerā.

Tomēr šis koncerts nekļuva par cilvēku visvairāk apmeklēto šovu, kāds jebkad noticis Kopakabanas pludmalē. 1994. gadā Roda Stjuarta Jaungada koncerts pulcēja vairāk nekā 4 miljonus skatītāju, kļūstot par vēsturē vislielāko bezmaksas rokkoncertu. Turklāt šādā kategorijā tas reģistrēts arī Ginesa rekordu grāmatā.