foto: Publicitātes
Nedēļas jaunumi "Tet TV+" - pīļu piedzīvojumi, jauna pašmāju filma un seriāls ar lieliskiem aktierdarbiem
Kadrs no filmas "Melnais samts".
TV
2024. gada 2. aprīlis, 16:56

Nedēļas jaunumi "Tet TV+" - pīļu piedzīvojumi, jauna pašmāju filma un seriāls ar lieliskiem aktierdarbiem

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

"Tet TV+" izklaides platformā, kas pieejama arī "Tet TV", šonedēļ skatieties animētu piedzīvojumu komēdiju visai ģimenei "Spārnos", pašmāju drāmu "Melnais samts" un seriālu "Goliāts".

Pīļu piedzīvojumi

Filmu "Super Mario brāļi" un "Minioni" autori aicina pacelties spārnos un doties jautrās ģimenes brīvdienās.

Meža pīļu ģimene ir iestrēgusi rutīnā. Kamēr tētis Maks ir apmierināts ar to, ka viņa ģimene mūžīgi peldēs dīķī, mamma Pema vēlas parādīt pasauli saviem bērniem – dēlam Deksam un meitai Gvenai. Kad migrējošā pīļu ģimene piezemējas viņu dīķī ar aizraujošiem stāstiem par tālām vietām, Pema pārliecina Maku doties ģimenes ceļojumā caur Ņujorku – uz tropisko Jamaiku!

Aizraujošo animēto piedzīvojumu komēdiju visai ģimenei "Spārnos" ("Migration") skatieties "Tet TV+".

Kur ņemt drosmi

Deviņas "Lielā Kristapa" nominācijas ieguvusī Lienes Lindes filma "Melnais samts" ir pašironisks paaudzes portrets, kas neatbildētu telefonzvanu, nokavētu termiņu un citu ikdienas mazo uzvaru un zaudējumu vidū izgaismo cilvēciskās ilgas pēc kaut kā lielāka.

"Melnais samts" ir humora caurvīts stāsts par jaunas sievietes attiecību un radošās dzīves līkločiem, cenšoties sasniegt savus mērķus un kļūt par normālu pieaugušo. Sapņi mijas ar realitāti, emocionāli dzīves izaicinājumi ar absurdu humoru un pašironiju.

Komēdijas "Melnais samts" pirmizrāde

Kinoteātrī "Splendid Palace" 19. februārī pirmizrādi piedzīvoja režisores Lienes Lindes komēdija "Melnais samts".

gallery icon
129

Vai iespējams kļūt par veiksmīgu režisori, īsti nemākot režisēt pašai savu dzīvi? Trīsdesmitgadniecei Martai ir darbs, draugi, romantiskas attiecības un mīļš kaķis. Visam vajadzētu būt kārtībā, taču Martu nepamet sajūta, ka viņa tikai tēlo, ka tiek galā ar pieauguša cilvēka dzīvi. Kad pilsētā uz mēnesi atgriežas Martas labākais draugs Kaspars, viņa attopas, ierauta arvien neparedzamāku notikumu virpulī, cenšoties atrast atbildi uz jautājumu, kas ir autentiska dzīve un kur ņemt drosmi to dzīvot.

Komēdijas “Melnais samts” epizodes fotogrāfijās

22. februārī pie skatītājiem nonāks Lienes Lindes komēdija “Melnais samts”. Tā ir režisores pirmā pilnmetrāžas spēlfilma, kas jau ieguvusi ...

gallery icon
11

Goliāta cīņa

Negodā kritis advokāts saņem iespēju laboties, piekrītot uzņemties lietu pret sava bijušā advokātu biroja lielāko klientu.

Seriālā "Goliāts" ("Goliath") galveno lomu atveido Holivudas zvaigzne Bilijs Bobs Torntons, un tajā netrūkst arī citu spožu aktieru. Torntons par savu tēlojumu šajā seriālā ticis arī pie prestižās "Zelta globusa" balvas.

Tēmas