foto: Publicitātes foto
Seriālu bērni, kuri izauguši TV skatītāju acu priekšā
Spriedzes pilnā seriāla “Homeland” (“Svešais starp savējiem”) galvenā varone Kerija Matisone ar meitu Keriju.
TV
2023. gada 15. aprīlis, 07:02

Seriālu bērni, kuri izauguši TV skatītāju acu priekšā

Jauns.lv

Jaunie aktieri, kuri attēlo iemīļoto seriālu galveno varoņu bērnus, agri iegūst popularitāti, burtiski pieaugot kameru un skatītāju acu priekšā, daudzi no viņiem izvēlas turpināt karjeru aktiermākslā un kļūst par lielām zvaigznēm.

Spilgts piemērs ir “Oskara” un daudzu citu balvu ieguvējs Leonardo Dikaprio. Pusaudža gados viņš spēlēja vairākos seriālos, no kuriem Latvijas skatītājiem pazīstamākais ir leģendārā ziepju opera “Santa Barbara”. Jauniņais Leonardo tēloja vienu no galvenajiem varoņiem - Meisonu Kepvelu - 12 gadu vecumā, pats esot jau 16 gadus vecs.

Pirmos panākumus šovbiznesā ar lomām seriālos guvušas arī tādas slavenības, kā Bens Afleks, Raiens Goslings, Kristians Beils, Džesika Alba, Mailija Sairusa, Selēna Gomesa, Šaija Labēfs un daudzi citi.

Kas to lai zina, iespējams, ka starp šobrīd seriālos redzamajiem jaunajiem censoņiem ir topošais “Oskara” laureāts! Kanāli FOX un “Fox Life” piedāvā iepazīties ar aktieriem, kas populārajos seriālos tēloja galveno varoņu bērnus!

Rika Graimsa dēls Karls

Pēc Roberta Kirkmana komiksu sērijas motīviem tapušais seriāls “Staigājošie miroņi”, kas skatāms darbdienās plkst. 23.00 kanālā FOX, par notikumiem postapokaliptiskajā pasaulē 11 sezonu garumā piesaistīja miljoniem skatītāju visā pasaulē. Daudzu atmiņā it īpaši palicis jaunais amerikāņu aktieris Čandlers Rigss, kas tēloja Rika dēlu Karlu Graimsu, kurš gan, skatītājiem par nožēlu, pameta seriālu astotajā sezonā.

Publicitātes foto

Čandlers Karltons Riggs piedzima 1999. gada 27. jūnijā Atlantā, Džordžijas štatā. Aktiera karjeru talantīgais puika uzsāka jau četru gadu vecumā. Savā debijas reizē uz teātra skatuves viņš spēlēja lomu izrādē “Ozas zemes burvis” pēc Laimena Frenka Bauma slavenā darba. Viņš ir piedalījies arī citās Atlantas teātra “Fox” izrādēs. Būdams tikai piecus gadus vecs, Čandlers ieguva savu pirmo lomu kino, turklāt filmā par zombijiem. Tieši šis žanrs piecus gadus vēlāk atnesīs viņam pasaules slavu. Jāatzīmē, ka līdz Karla Graimsa lomai Čandlers paspēja nofilmēties vairākās filmās un seriālos.

Publicitātes foto

Desmit gadu vecumā viņš tika izvēlēts Karla Graimsa lomai topošajā kulta seriālā “Staigājošie miroņi”. Kopumā puisis bija redzams 77 epizodēs, pēdējā viņa paradīšanās uz ekrāna bija 2018. gada februārī.

Epizode ar Karla nāvi, kurš nomira pēc zombija kodiena, šokēja seriāla fanus. Kā zināms, seriāls balstīts uz Roberta Krikmena komiksiem un tā stāsta līnija paredzēja, ka Karls apprecas ar Sofiju, abiem piedzimst meita un viņi dzīvo ilgi un laimīgi. Tomēr seriāla veidotāji nolēma Karlam piešķirt citu, dramatiskāku likteni.

Jāpiebilst, ka par savu aktiermākslas sniegumu “Staigājošajos miroņos”, Riggs piecas reizes tika nominēts un trīs reizes uzvarēja “Saturn Awards” balvu kategorijā “Labākais jaunais aktieris”. Tāpat arī viņš saņēma vairākas balvas kopā ar citiem seriāla aktieriem par labāko seriāla aktieru ansambli.

Publicitātes foto

Pēc aiziešanas no “Staigājošiem miroņiem” puisis bija redzams gan televīzijas filmās, gan citos seriālos. Pašlaik viņš ir pievērsies elektroniskās mūzikas ierakstīšanai zem segvārda Eclipse. Viņš arī uzstājas kā dīdžejs.

Publicitātes foto

Ričarda Kāsla meita Aleksisa

Populāra seriāla “Kāsla metode”, kas skatāms darbdienās plkst.21.00 kanālā “Fox Life”, galvenā varoņa Kāsla meitu Aleksisu (Alexis) tēloja aktrise Mollija Kvīna.  

Publicitātes foto

Mollija Kvīna piedzima Teksasā 1993. gada 8. oktobrī. Jau no agras bērnības ugunīgā rudmate bija redzama uz skatuves. Savu pirmo lomu viņa nospēlēja operās izrādē “Riekstkodis”, būdama vien sešus gadus jauna. Mācoties pamatskolas sestajā klasē, viņa jau piedalījās jauno aktieru atlasēs. Pēc sešu mēnešu apmācībām Mollija parakstīja līgumu ar divām talantu aģentūrām uzreiz.

Publicitātes foto

2009. gadā viņa ieguva savu līdz šim pazīstamāko lomu, kuru spēlēja turpmākos septiņus gadus - Natana Filjona tēlota rakstnieka Ričarda Kāsla apķērīgo meitu. No mazas meitenes Mollija izauga par izskatīgu jaunu sievieti un pēdējās sezonās jau kļuva par detektīvu aģentūras vadītāju.

Publicitātes foto

Jāpiebilst, ka nesen Mollijai bija atkalsatikšanās ar savu ekrāna tēvu citā seriāla “The Rookie” (“Jauniņais”). Filjons tajā spēlē pusmūža vīrieti, kurš izlēmis kļūt par policistu. Tiesa šoreiz Mollijai nebija Filjona meitas loma, bet gan viesmīles Sindijas.

Kerijas Matisones meita Frenija

Spriedzes pilnā seriāla “Homeland” (“Svešais starp savējiem”) galvenajā lomā ir drošsirdīgā Amerikas Savienoto Valstu Centrālās izlūkošanas pārvaldes aģente Kerija Matisone.

Publicitātes foto

Lai gan Kerijas plānos nebija kļūt par māti, ceturtajā sezonā viņai piedzimst meita, kuru viņa nosauca par Freniju. Meitenītes tēvs ir Kerijas iepriekšējā sezonā bojā gājušais mīļotais Nikolass Broudijs. Frenija savu tēvu nekad nav satikusi, bet izskatās gluži tāpat kā viņš - rudiem matiem un zilam acīm. Tieši šīs līdzības dēļ Kerijai ir grūti rūpēties par meitu – katrs skatiens atgādina par Broudiju. Vienā īpaši sirdi plosošā ainā Kerija gandrīz noslīcina meitu vannā, taču pēdējā brīdi attopas.

Frenijas lomu seriālā spēlēja divi dvīņu pāri - sākumā Luna un Lotta Faizeres, bet, kad viņu attēlotā varone paaugas, lomu pārņēma cits dvīņu duets Klēra un Makena Kīnas. Šīs atraktīvās māsas nāk no daudzbērnu ģimenes, arī viņu jaunākais brālis Kolins ir aktieris. Pirms Frenijas lomas Klēra un Makena parādījās dažādos seriālos, kā arī piecu gadu vecumā debitēja uz Brodveja skatuves mūziklā “Waitress” (“Viesmīle”), kurā arī spēlēja vienu lomu.

Publicitātes foto

Pirmo patstāvīgo lomu Klēra nospēlēja 2020. gadā seriālā “Lisey’s story” (“Lizijas stāsts”), kurā viņa filmējās ar tādam zvaigznēm kā Džuliana Mūra, Klaivs Ouens un Dženifere Džeisona Lī.

No darba brīvajā laikā 11 gadus jaunai Makenai patīk jāt ar zirgiem un spēlēt basketbolu, bet viņas dvīņu māsas Klēras aizraušanās ir vingrošana.

foto: Publicitātes foto
Spriedzes pilnā seriāla “Homeland” (“Svešais starp savējiem”) galvenā varone Kerija Matisone ar meitu Keriju.

Godalgotās aktrises Klēras Deinsas un pārējo kolēģu talantīgo izpildījumu iespējams redzēt darbadienu vakaros plkst. 22.00 kanālā FOX.

Mereditas Grejas meita Zola

Kopš 2005. gada seriāls “Grejas anatomija”, kura jaunākā, 19. sezona skatāma svētdienās plkst. 19.00 kanālā “FOX Life”, ir spējis noturēt skatītāju interesi. Sižeta centrā ir ne tikai sarežģītas operācijas, bet arī mediķu privātā dzīve slimnīcā un ārpus tās.

Publicitātes foto

Seriāla galvenā varone Meredita Greja pirmo reizi kļuva par māti septītajā sezonā, kad kopā ar vīru Dereku Šepardu adoptēja bāreni no Āfrikas valsts Malavi – meiteni vārdā Zola. Starp citu, Dereks bildināja Mereditu īsi pēc tam, kad, aizpildot adopcijai nepieciešamos dokumentus, viņi saņēma jautājumu par ģimenes stāvokli. Zolai bija vien seši mēneši, taču meitenītei jau bija uzstādīta smaga diagnoze - muguras smadzeņu trūce.

Zolas lomu pavisam agrīnā vecumā spēlēja dvīnes, taču kopš 11. sezonas lomu pārņēma Aniela Gambsa un spēlē to līdz šim brīdim. Tas ir viņas pirmais un līdz šim arī vienīgais darbs kā aktrisei. Taču meitenei ir tikai 12 gadi, tāpēc viņas karjera, iespējams, ir tikai sākusies.

Publicitātes foto

Aniela ir piedalījusies vairāk nekā 40 “Grejas anatomijas” sēriju filmēšanā, kas ir vairāk nekā jebkurš cits jaunais aktieris šajā seriālā. Starp citu, Anielai tā arī nav sanācis filmēties vienā sērijā ar savu ekrāna tēvu Patriku Dempsiju, kurš pameta seriālu 2015. gadā.

Publicitātes foto