Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Maksims Galkins šokē sava Jūrmalas koncerta viesus, runājot latviešu valodā. FOTO 2

Mūzika
5. augustā 07:00 2022. gada 5. augustā 07:00
  Jauns.lv
Ceturtdien, 4. augustā, Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā, savu šīs vasaras pirmo koncertu Latvijā sniedzis Krievijas šovmenis Maksims Galkins, kurš pamatīgi pārsteidzis savus viesus, jokojot latviešu valodā.

"Es sāku mācīties latviešu valodu, jo tagad Krievija ļoti uzmanīgi seko līdzi visam, ko es saku koncertos. Tāpēc šodien es runāšu un jokošu tikai latviski. Tagad redzu, ka daudzi latvieši ir nobijušies, ka es jokošu tikai latviski. Neuztraucieties tā, jums blakus sēž krievi, viņi vispār nesaprot, kas te notiek, par ko viņi ir samaksājuši," koncertā publiku smīdināja Galkins.

Kā novēroja portāls Jauns.lv, uz koncertu, kas gana ātri tika izpārdots, bija ieradušies daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Galkinam Latvijā paredzēti vairāki koncerti. Pirmais no tiem tika aizvadīts ceturtdien, bet Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā, koncerts gaidāms arī 7. augustā.  Piektdien, 5. augustā, arī Liepājā, bet pēc tam - 12. un 13. augustā - Rojā un Rēzeknē.

Maksims Galkins un viņa sieva, Krievijas šovbiznesa zvaigzne Alla Pugačova ir pēdējo mēnešu viens no apspriestākajiem pāriem. Nosodot karu Ukrainā, ģimene pārcēlās uz Izraēlu.

Vasaru ģimenu pavada Jūrmalā, no kurienes plāno izbraukt uz priekšnesumiem gan Latvijas pilsētās, gan kaimiņvalstīs.

Iepriekš Pugačova žurnālistiem izteikusies, ka Krievijā atgriezīsies septembrī, jo bērniem tad sāksies skola.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Ukrainas armija apstiprina pēdējā tilta Hersonas apgabalā iznīcināšanu 7
Kāpēc Krievija tika atzīta par teroristisku valsti, un ko tas nozīmē? 9
"Tu ēdi maizi no putinistu rokām." Krievijas dramaturgs atbild Alvja Hermaņa kritikai par "Doždj" interviju ar Rīgas mēru 23
Skatīt visus komentārus