Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jurijs Šatunovs. (Foto: Instagram)

 

Jurijs Šatunovs paredzēja savu nāvi, apgalvo viņa menedžeris 1

Trakā pasaule
1. jūlijā 06:25 2022. gada 1. jūlijā 06:25
  Jauns.lv
Estrādes zvaigzne Jurijs Šatunovs negaidīti aizgāja no dzīves 23. jūnijā plaša infarkta dēļ. Mākslinieka pelnus apglabāja Trojekurova kapos Maskavā un izkaisīja viņa iemīļotajā ezerā Vācijā. Viss izpildīts tieši tā, kā to vēlējies pats dziedātājs.

Tikmēr Šatunova menedžeris Arkādijs Kudrjašovs "YouTube" publicējis vienu no pēdējām mākslinieka dziesmām, kas netika izdota, bet izrādījās pravietiska.

Tajā mākslinieks paredzējis savu nāvi, uzskata Kudrjašovs. Viņš skaidroja, ka dziesmas rindās mūziķis atvadās no laicīgās dzīves.

"Tāda sajūta, ka dzied cilvēks, kurš saprot, ka ir beidzis savu zemes ceļu..." sarunā ar "KP" sacīja Kudrjašovs.

Dziesmai dots nosaukums "Katram savs".

"Te nu es kā viegls putns pametu savu vakardienas gūstu. Izplešu spārnus un lidoju, piepildot plaušas ar brīvību …" skan dziesmas rindas.

Kudrjašovs arī uzsvēra, ka Šatunovam ir vēl daudzas neizdotas kompozīcijas, kas vēlāk noteikti tiks ierakstītas to autora piemiņai.

Jau vēstīts, ka ziņa par Šatunova nāvi viņa paziņas un fanus pārsteidza kā zibens no skaidrām debesīm. Izpildītājs bija pazīstams ar saviem muzikālajiem hitiem "Belije rozi", "Detstvo" un "Pismo", bez kuriem Šatunova koncerti nebija iedomājami.

Zināms, ka Jura ir audzis Orenburgas bērnunamā: pašam dziedātājam nekad nav paticis stāstīt par savu bērnību un vecākiem. Taču no drošiem avotiem zināms, ka bērnunamā viņš nokļuvis 11 gadu vecumā, pēc mātes nāves. Tas noticis tāpēc, ka tēvs par dēlu nav izrādījis nekādu interesi.

Tā kā dziedātāja mamma aizgāja no dzīves agri, daudzi sāka vilkt paralēles ar paša Šatunova nāvi. Un tad arī atklājās pats interesantākais un reizē skumjākais — izrādījās, ka Vera Šatunova mirusi 1984. gadā 29 gadu vecumā no akūtas sirds mazspējas. 

Jurija Šatunova (1973-2022) atdusas vieta Trojekurovas kapsētā Maskavā. (Foto: Instagram)

Jurijs Šatunovs piedzima 1973. gadā Baškīrijas APSR (Baškīrijas Autonomā Padomju Sociālistiskā Republika). Pusaudžu gadus mākslinieks pavadīja bērnunamā - viņa vecāki bija šķīrušies, māte nomira, kad Šatunovam bija 11 gadu. Bērnunamā viņš satika Sergeju Kuzņecovu, kurš bija amatieru pulciņa vadītājs, un tad aizsākās "Laskovij Mai" grupas vēsture.

Padomju zēnu grupu no Maskavas dibināja krievu dziesmu autors, komponists un mūziķis Sergejs Kuzņecovs. "Laskovij Mai" savulaik tika dēvēta par "80. – 90. gadu leģendām".

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Ukrainas spēki sašāvuši pēdējo tiltu, pa kuru Krievija pārsvieda tehniku uz Hersonas apgabalu 6
12 ar veselību saistītas lietas, kas par sevi ir jāzina ikvienam cilvēkam
Izliekas par garīgi slimiem un šauj sev dibenos – atklājas jauni krievu okupantu triki aizbēgšanai no kara 1
Tēmas: Youtube
Pievienot komentāru