Gada iedvesmojošākais foto. Ūdris jau uz kājām
Rolands Balodis-Ūdris ar sievu Ilonu un dēliņu Bārtu Jūrmalā.
Slavenības
2016. gada 7. decembris, 14:55

Gada iedvesmojošākais foto. Ūdris jau uz kājām

Jauns.lv

Šā gada sākumā ceļu satiksmes negadījumā smagi cieta mūziķis Rolands Balodis-Ūdris, kurš kopā ar sievu Ilonu Balodi-Ūdri cīnās par veselības atgūšanu. Ja gada sākumā mediķi bijās pat dot cerības par atveseļošanos, tad Rolands ar Ilonu visiem spēkiem cīnās... Rolands jau nostājies uz kājām.

Rolanda atlabšanai ziedojusi sabiedrība, rīkots labdarības koncerts un nu notiks arī labdarības hokeja spēle. Hokeja klubs “Kurbads” 21. decembrī pulksten 18 aicina visus līdzjutējus uz labdarības spēli pret hokeja klubu “Prizma” Ogrē, Vidzemes ledus hallē. Visi ieņēmumi no pārdotajām biļetēm tiks ziedoti mūziķa Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša atbalstam – rehabilitācijai un atlabšanai. Biļetes cena ir divi eiro.

“Tā ir lieliska iespēja ar spēli, ko mēs visi mīlam, palīdzēt mūziķim, kurš radījis visu iemīļotu mūziku. Neviens nav pasargāts no nelaimēm un dzīves pārbaudījumiem, tāpēc aicinu visus uz hokeja spēli, lai sniegtu atbalstu Ūdrīša rehabilitācijai,” saka “Kurbads” vārtsargs Mārtiņš Raitums, tuvs mūziķa ģimenes draugs.

Grupas “The Hobos” līderi, komponistu, dzejnieku un ceļotāju Rolandu Ūdri šī gada 17. janvārī notrieca automašīna. Vairākas nedēļas Ūdrītis cīnījās par dzīvību. Šo cīņu mūziķis uzvarēja, tomēr priekšā vēl tāls ceļš līdz pilnīgai rehabilitācijai, un Rolandam šobrīd ir vajadzīga pilna aprūpe un uzmanīga kopšana. Ziedot mūziķiem iespējams zvanot uz tālruni 90006385 (maksa par zvanu 1,42 EUR) vai ar pārskaitījumu fondam “Ziedot.lv” ar norādi Rolandam Ūdrim.

 Labdarības spēles laikā, Ziemassvētku priekšvakarā Ogrē Latvijas čempionāta spēlē tiksies “Kurbads” un “Prizma” komandas. Hokeja klubs “Kurbads” šogad aizvada savu 20. sezonu, bet pēdējās trijās sezonās ir izcīnījis sudraba medaļas Latvijas čempionātā. Komandas galvenais treneris ir Rodrigo Laviņš, bet sastāvā ir vairāki Latvijā zināmi hokejisti – Juris Štāls, Aleksandrs Macijevskis, Mārtiņš Raitums, Bruno Zabis, Koba Jass un citi.

Ūdris&Balode "Nāk un padzeras" - video:

Kasjauns.lv / Foto: no privātā arhīva