Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene Elizabete II ir atcēlusi daudzas no novembrī plānotajām aktivitātēm veselības problēmu dēļ. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Cilvēkus satrauc karalienes Elizabetes ķermeņa izmaiņas, kas redzamas jaunākajās fotogrāfijās

Slavenības
23. novembrī 13:34 2021. gada 23. novembrī 13:34
  Jauns.lv
Karalienes Elizabetes II "violeto roku" iespējamais cēlonis ir diezgan izplatīta slimība gados vecākiem cilvēkiem, skaidro medicīnas eksperti. Šādi paskaidrojumi bija nepieciešami pēc tam, kad britu karaļnama fani pamanīja satraucošas izmaiņas britu monarhes jaunajās fotogrāfijās.

Veselības aprūpes speciālisti snieguši skaidrojumu, kam vajadzētu nomierināt tos, kuri seko līdzi un uztraucas par karaliskās ģimenes gaitām. Cilvēki bija pamanījuši, ka aizvadītajā nedēļā publiskotajās jaunākajās fotogrāfijās Lielbritānijas karalienes rokas ir neparastā tonī - violetas.

Karalienes Elizabetes II tikšanās ar ģenerāli seru Niku Kārteru Vindzoras pilī 2021. gada 17. novembrī. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Pēc tam, kad tika publicēti fotoattēli no karalienes tikšanās ar ģenerāli seru Niku Kārteru Vindzoras pilī, sociālajos medijos cilvēki sākuši pamatīgi apspriest viņas veselību.

Karalienes Elizabetes II tikšanās ar ģenerāli seru Niku Kārteru Vindzoras pilī 2021. gada 17. novembrī. (Foto: © NUNN SYNDICATION LIMITED 2021/ / Vida Press)

Kamēr daži fani pamanījuši, ka karaliene stāv stalti un uzskatījuši to par atlabšanas zīmi, citi pauduši bažas par acīmredzamajām izmaiņām viņas ķermenī, raksta dailystar.co.uk.

95 gadus vecā monarhe ir atcēlusi daudzas no novembrī plānotajām aktivitātēm muguras problēmu dēļ. Kāds noraizējies "Twitter" lietotājs rakstīja: “Es ļoti uztraucos par karalieni – šajā attēlā redzams, ka viņas rokas ir violetas. Tā ir sliktas asinsrites pazīme. Vai tiešām nevar neko darīt, lai uzlabotu viņas veselību? Mēs nevēlamies viņu zaudēt, patiešām ne, vēl ne. Mums ir vajadzīga mūsu karaliene, Dievs, sargi karalieni.”

Pēc kāda ārsta domām, problēmām, kas saistītas ar roku krāsas maiņu, var būt daudzi iemesli. Džejs Verma, kurš ir ārsts „Shakespeare Medical Centre“ Līdsā, karalienes stāvokli britu medijiem skaidro šādi: "Tas varētu būt Reina sindroms vai vienkārši nosalušas rokas. Violeto krāsu izraisa tas, ka asinīs samazinās skābekļa daudzums.”

Karaliene Elizabete II pieņemšanā par godu Pasaules Investīciju samita dalībniekiem Vindzoras pilī 2021. gada 19. oktobrī.  (Foto: AFP/Scanpix)
Karaliene Elizabete II pieņemšanā par godu Pasaules Investīciju samita dalībniekiem Vindzoras pilī 2021. gada 19. oktobrī.  (Foto: AFP/Scanpix)

Lielbritānijas Nacionālā veselības dienesta (NHS) vietnē Reina sindroms, kas, pēc šā ārsta domām, ir viens no karalienes Elizabetes II roku krāsas iemesliem, aprakstīts kā veselības problēma, kas ietekmē asinsriti un kļūst acīmredzams noteiktās situācijās, piemēram, kad "cilvēkam ir auksti, viņš jūtas nemierīgs vai stresā.” Karaliene nav apmeklējusi nevienu pasākumu vai sanāksmi vairāk nekā mēnesi, kopš rīkoja pieņemšanu Pasaules Investīciju samita dalībniekiem Vindzoras pilī 19. oktobrī. 

Saistītās ziņas

Vācijā apspriež Merkeles veselību: ja dreb kanclere, dreb visa valsts 1
95 gadus vecā karaliene Elizabete II pavadījusi nakti slimnīcā
Mediķi ieteikuši Elizabetei II palikt karaļnamā un atpūsties; karaliene negribīgi piekritusi

 

Citi šobrīd lasa

Klāt pirmā advente! Lūk, kādas Ziemassvētku eglītes uzstādītas Latvijas pilsētās: FOTO, VIDEO
Omikrons, kas satraucis pasauli. Cik daudz par to šobrīd zināms? 14
Noskaidrota Rīgas apkaime, kur pēdējos gados bijis vislielākais iedzīvotāju skaita samazinājums 1
Pievienot komentāru

Леонид Агутин раскрыл, что написал Градскому в последнем сообщении

Алла Пугачева посвятила пронзительный пост Александру Градскому