Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Instagram

 

Demijas Mūras un Brūsa Villisa jaunākā meita paziņo par saderināšanos

Slavenības
8. maijā 15:23 2021. gada 8. maijā 15:23
  Jauns.lv
Jaunākā no Holivudas aktieru Demijas Mūras un Brūsa Villisa meitām - 27 gadus vecā Talula Villisa - paziņojusi par saderināšanos. Talula gatavojas kāzām ar savu mīļoto vīrieti - kinooperatoru un mākslinieku Dilonu Bassu.

Talula Bella Villisa savā “Instagram” kontā parādījusi izteiksmīgu un visu izsakošu fotogrāfiju sēriju. Vienā no attēliem redzams brīdis, kad režisors Dilons Bass, nometies uz viena ceļa, lūdz viņas roku, bet citā – ka viņa piekrīt bildinājumam. Publikāciju Talula parakstījusi īsi: “Ar absolūtu pārliecību!”

Fotogrāfija ar līgavas saderināšanās gredzenu ar milzu akmeni, kas, visticamāk, ir briljants, sociālajos tīklos parādījās nedaudz vēlāk. Turklāt šo attēlu publiskojusi Talulas māsa Skauta. Viņa emocionāli apsveikusi līgavu un līgavaini: “Esmu tik saviļņota par šiem laimīgajiem mīlestības svētkiem! Hip-hip-urā! Talula un Dilon – šī diena ir svētīta ar jūsu mīlestību! Sveicu pirmo mūsu oficiālo brāli - Villisu,” sociālajos tīklos raksta aizkustinātā līgavas māsa.

Priecīgo vēsti par saderināšanos savā “Instagram” kontā pavēstījis arī jaunais līgavainis.

Talulai Bellai Villisai šobrīd ir 27 gadi. Viņa ir aktrise, kuras filmogrāfijā gan pagaidām ir vien trīs filmas. 2019. gadā Vila Smita sievas aktrises Džadas Pinketas Smitas vadītajā sarunu šovā “Red Table Talk” Talula pastāstīja, ka cieš no nopietnām psiholoģiskām problēmām, un atzinās, ka 18 gadu vecumā bijusi par mata tiesu no nāves narkotiku pārdozēšanas dēļ.

Vecāku – Demijas Mūras un Brūsa Villisa – šķiršanās 2000. gadā ļoti ietekmējusi visas trīs pāra meitas. Zināms, ka visas māsas Villisas jau no ļoti agra vecuma sākušas lietot alkoholu un narkotikas, un tikai pēc ārstēšanās kursa rehabilitācijas klīnikā varēja atbrīvoties no šīm atkarībām.

Citi šobrīd lasa

39 gadus vecais Uldis gandrīz zaudēja dzīvību muļķības dēļ 7
Ādamsona apcietināšana jeb kapteinis “Haizivs” uz āķa 15
Putins atbild uz amerikāņu žurnālista jautājumu, vai viņš ir "slepkava" 8
Pievienot komentāru

Кошмар в Дании на ЕВРО-2020: футболист Эриксен потерял сознание во время матча и оказался на волосок от смерти 1

Если бы не делали пластику: составлены фотороботы "честно постаревших" Пугачевой и Ротару