Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kāpēc princis Harijs nepalika Anglijā uz vecmāmiņas 95. dzimšanas dienu 1

Slavenības
22. aprīlī 05:30 2021. gada 22. aprīlī 05:30
  Jauns.lv
Princis Harijs nepalika Anglijā, lai sagaidītu vecmāmiņas karalienes Elizabetes II dzimšanas dienu, kas bija 21. aprīlī. Saseksas hercogs jau pametis Lielbritāniju un aizsteidzies mājup uz Losandželosu pie bērniņa gaidībās esošās sievas Meganas Mārklas.

Kā vērsta interneta portāls "metro.co.uk", princis Harijs (36) ar “American Airlines” reisu no Londonas mērojis ceļu atpakaļ uz Losandželosu.

Viņa automašīna redzēta pametam Losandželosas privāto termināli un piebraukusi pie ģimenes mājām Montesito ap pulksten četriem pēcpusdienā.

Tas nozīmē, ka princis nav uzkavējies Anglijā, lai atzīmētu vecmāmiņas 95. dzimšanas dienu, kas ir 21. aprīlī.

Zināms, ka Viņas Majestāte karaliene Elizabete II – kura ievēro sēru periodu pēc dzīvesbiedra nāves, ar kuru laulībā nodzīvoti 73 gadi – šo dienu pavadīs Vindzoras pilī kopā ar nelielu skaitu cilvēku no sava personāla jeb tagad populāri dēvētā “sava privātā burbuļa”. Par svinībām nevar būt ne runas divu apstākļu dēļ: sēru un koronavīrusa pandēmijas.

Princis Harijs aizsteidzies mājup “saspringtā darba grafika dēļ” un nav pavadījis vairāk laika ar tēvu, uz ko princis Čārlzs gan bija cerējis.

Princis Čārlzs un princis Harijs Edinburgas hercoga bērēs. (Foto: CAMERA PRESS/David Dyson / Vida Press)

Viņa ierašanās uz vectēva Edinburgas hercoga prinča Filipa bērēm izradījusies īsa vizīte dzimtenē, turklāt pirmā pēc vairāk nekā gadu ilgas prombūtnes. Pēc viņa un Meganas Mārklas intervijas Oprai Vinfrijai spriedze ģimenē tikai vairojusies. Kā jau iepriekš ziņojām, Harijs sagaidīts visai vēsi.

Runā, ka princis Viljams esot palūdzis, lai bēru procesijas laikā brālēns Pīters Filipss ietu starp viņu un brāli princi Hariju. (Foto: POOL supplied by Splash News / S/ Vida Press)

Princese Anna, princis Edvards un viņa sieva grāfiene Sofija bēru dienā izvēlējušies Hariju pat nepazīt. Vienīgā silto attieksmi Saseksas hercogs sagaidījis no onkuļa prinča Endrū, kurš labi zina, kā ir būt izstumtajam. Harijs esot ticies arī ar viņa meitu princesi Eiženiju, kas nesen kļuvusi par māmiņu pirmdzimtajam un bieži atzīta par vienu no sirsnīgākajiem cilvēkiem karaliskajā ģimenē.

Kembridžas hercogiene Ketrīna ar vīru princi Viljamu un vīrabrāli princi Hariju pēc bēru ceremonijas Svētā Džordža kapelā Vindzorā. (Foto: BACKGRID/ Vida Press)

Ķermeņa valodas eksperti arīdzan norāda, ka pateicoties Kembridžas hercogienei Ketrīnai, Harijam izdevies pēc bēru ceremonijas draudzīgi aprunāties arī ar brāli princi Viljamu, turklāt spriedze abu brāļu attiecībās neesot bijusi jaušama. Vindzoras pilī brāļi pavadījuši divas stundas sarunās un pametuši pili vien pievakarē.

Kembridžas hercogiene Ketrīna palīdzējusi brāļiem uzsākt sarunu. (Foto: ddp/abaca press/ Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Krapsis atstādināts no amata pienākumu pildīšanas 2
Aizturētais Kazaņas skolā asinspirti sarīkojušais šāvējs saucis sevi par Dievu 3
Porziņģis komentējis savas attiecības ar Dončiču
Pievienot komentāru

Погибшая в Казани учительница была настоящей красавицей. Она закрыла собой ребенка

"Он совершал попытку суицида в метро": Геннадий Хазанов рассказал о своем "нездоровом" брате