Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andželina Džolija un Breds Pits. (Foto: Byron Purvis/AdMedia/Newscom/Sip/ Vida Press)

Andželinas Džolijas tēvs nosauc patieso iemeslu, kāpēc meita šķīrās no Breda Pita

Slavenības
7. aprīlī 05:03 2021. gada 7. aprīlī 05:03
  Jauns.lv
Paparaci sastapuši Holivudas dīvas Andželinas Džolijas 82 gadus veco tēvu aktieri Džonu Voitu un uzdevuši viņam dažus jautājumus par meitas šķiršanos un mazbērniem. Voits parasti izvairās no šādām sarunām ar mediju pārstāvjiem, lai nekaitētu Andželinai, taču šoreiz aktieris piekritis atbildēt uz vaicāto. Tiesa, viņa komentāri bija īsi.

Džons Voits sarunā ar paparaci. (Foto: Coleman-Rayner/Vida Press/ Vida Press)

Džons Voits norādījis, ka aizlūdzot par Bredu Pitu aktiera postošās alkohola atkarības dēļ. Tieši tā bijusi galvenais iemesls, kāpēc Andželina nolēmusi šķirties pēc pieciem laulībā nodzīvotiem un 12 kopābūšanas gadiem. “Bredam bija problēmas ar alkoholu, un es ceru, ka viņš tiks ar tām galā. Es par viņu aizlūdzu,” norādījis Džolijas tēvs.

Pēc ārvalstu mediju teiktā, pēdējais piliens Džolijas pacietībai bijis privātajā lidmašīnā piedzīvotais incidents, kad visa ģimene mērojusi ceļu mājup no Parīzes. Toreiz iereibušais Pits saķildojies ar vecāko dēlu Medoksu (šobrīd 19). Runā, ka bijusi arī roku palaišana, ne tikai verbāla aizskaršana. Pits to savulaik noliedza. Taču fakts paliek nemainīgs, ka pēc šī incidenta bijušais laulātais pāris tikpat kā vairs nesarunājas.

Pāris ir vecāki sešiem bērniem. Viņiem ir arī 17 gadus vecs dēls Pakss, 16 gadus veca meita Zahara, 14 gadus veca meita Šilo un 12 gadus veci dvīņi Vivjena un Nokss. “Bērni cenšas ar visu tik galā, kā prot,” jautāts par to, kā jūtas mazbērni, īsi komentējis Džons Voits.

Andželinai Džolijai ar tēvu vienmēr bijušas sarežģītas attiecības, taču pirms dažiem gadiem viņai izdevies tās tomēr sakārtot.

“Viņš ļoti labi saprata, ka šajā laikā bērniem bija vajadzīgs vecaistēvs. Vakar vakarā man vajadzēja aiziet uz pieņemšanu pie terapeita, un viņš bija līdzās… Es tikai palūdzu viņu būt par superīgu opīti, kurš situāciju pieņem radoši. Ar bērniem kopā vajag izklaidēties, stāstīt stāstus un bibliotēkā palasīt grāmatas,” 2017. gadā kādā no intervijām izteicās Džolija.

Citi šobrīd lasa

Ķermeņa valodas eksperte ievērojusi, ka prinča Viljama acis vectēva bērēs pauda ko ļoti būtisku
Cik daudz D vitamīna lietot? Devai ir nozīme, un pārdozēšanai var būt sekas 1
Ļaudis satraucas - vai Kiviču pāra suns nonācis dzīvnieku patversmē? 7
Pievienot komentāru

Счастливая герцогиня Кэтрин появилась на публике после похорон принца Филиппа

Тилль Линдеманн спел советский хит на русском языке, и теперь все гадают - зачем!