Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Harijs. (Foto: ddp images/Nunn / Vida Press)

"Harijs skumst, viņa sirds ir salauzta": par princi izteicies draugs 4

Slavenības
19. janvārī 08:51 2021. gada 19. janvārī 08:51
  Jauns.lv
Princis Harijs (36) ļoti pārdzīvojot drāmu, kas saistās ar viņa un sievas Meganas Mārklas lēmumu atteikties no karaliskajiem pienākumiem. Harijs jau tik sen nav saticis vecmāmiņu, brāli un citus savus radiniekus.

Žurnālists Toms Bredbijs (54) pastāstījis, kā pēc “Megxit” un tai sekojošās pārcelšanās uz ASV jūtas princeses Diānas jaunākais dēls. Tagad Saseksas hercogi dzīvo greznā savrupmājā Montesito, ko iegādājās aizvadītā gada vasarā. Jau gandrīz gadu koronavīrusa pandēmijas un slēgto robežu dēļ princis Harijs nav redzējis savu ģimeni okeāna otrā krastā.

Toms Bredbijs. (Foto: Ken McKay/ITV/Shutterstock/ Vida Press)

Toms Bredbijs ar Hariju iepazinās, kad princis vēl bija pusaudzis. Tieši Toms bija autors filmai, kurā stāstīts par Meganas un viņas vīra ceļojumu pa Āfriku 2019. gadā.

Intervijā telekanālam ITV vīrietis atklājis negaidītus faktus par prinča jauno dzīvi. Bredbijs pastāstījis, kā Viņas Majestātes mazdēls jūtas, dzīvojot šo laiku izolācijā. “Princis Harijs skumst, viņa sirds ir salauzta,” norādījis Toms Bredbijs, runājot par sava drauga saspringtajām attiecībām ar ģimeni.

Toms Bredbijs ar kundzi Klaudiju Harija un Meganas kāzās 2018. gadā. (Foto: CAMERA PRESS/Mark Stewart / Vida Press)

Tajā pašā laikā viņš neslēpj, ka Amerikā abi dzīvesbiedri jūtoties laimīgi. “Tagad viņiem noteikti ir labāk. Pēdējā gada laikā noticis ārkārtīgi daudz kā tāda, par ko es nevaru un nevēlos runāt. Varu tikai apliecināt, ka daudz kas no tā, ko kāds teicis, ir daļēji neprecīzs vai aplams,” viņš norādījis. Bredbijs uzsvēris, ka Harijs un Megana esot apmierināti ar savu pašreizējo dzīvi, taču tas neizslēdz prinča sirdssāpes par ģimeni, no kuras viņš ir šķirts.

Portāls “Daily Mail” raksta - Saseksas hercoga draugs atgādinājis, ka 2020. gads nav bijis viegls nevienam uz mūsu planētas iedzīvotājiem. Viņš apliecinājis, ka arī princim Viljamam klājies grūti dēļ nesaskaņām ar brāli.

Šogad Harijs un Megana plāno, ka varētu atgriezties Lielbritānijā, lai apciemotu ģimeni. Zinātāji uzskata, ka pāris Londonā ieradīsies uz karalienes 95. dzimšanas dienas svinībām vasarā, protams, ja vien tam nepatraucēs koronavīrusa pandēmijas noteiktie ierobežojumi.

Citi šobrīd lasa

"No visa nevajadzīgā esmu atteikusies," - Maija Doveika par savas dzīves revolūciju 1
88 gadus vecs francūzis traucas ar 191 km/h, jo kavē pierakstu uz vakcīnas saņemšanu 3
Inesei Supei viens nepatīkams pārsteigums pēc otra - nozagts arī maks
Skatīt visus komentārus

Стоимость платья герцогини Меган шокировала поклонников

Фигура 55-летней Лиз Херли на пляжном снимке взволновала поклонников