Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Brūsu Villisu izdzen no aptiekas par atteikšanos likt sejas aizsargmasku 1

Slavenības
13. janvārī 18:11 2021. gada 13. janvārī 18:11
  Jauns.lv
65 gadus vecais Holivudas aktieris Brūss Villiss iekūlies skandālā. Filmas “Cietais rieksts” zvaigzne pandēmijas apstākļos ignorējis valstī ieviestos noteikumus, aptiekā iegājis, neliekot sejas aizsargmasku, un viņam palūgts no tās iziet.

Holivudas aktieris devies uz ASV lielākā farmācijas tīkla “Rite Aid” aptieku. Tur viņam palūgts uzlikt medicīnisko masku, bet aktieris atteicies to darīt. Pārējie aptiekas klienti un darbinieki bijuši izbrīnīti par slavenā aktiera uzvedību, atsakoties ievērot valstī noteiktās sanitārās normas karantīnas apstākļos, kas Amerikas Savienotajās Valstīs ir spēkā.

Daži no incidenta aculieciniekiem ierosinājuši Villisam uzvilkt pār degunu un muti lakatiņu, kas aktierim bija ap kaklu, taču viņš šajos ieteikumos neieklausījās. Pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem aktieri pierunāt uzlikt masku un draudiem izsaukt policiju Villisu atteicās aptiekā apkalpot un palūdza no tās iziet.

Brūss Villiss, izejot no aptiekas. (Foto: BACKGRID/ Vida Press)

Paparaci izdevies notvert mirkli, kad Brūss Villiss pamet aptieku. Fotogrāfijās redzams, ka aktierim nav sejas aizsargmaskas. Turklāt viņš izskatās ļoti sarūgtināts.

Šis incidents noticis pirmdien, savukārt otrdien ar slavenību žurnāla “People” palīdzību aktieris izplatījis īsu paskaidrojumu par notikušo, norādot, ka tas bijis “kļūdains spriedums”.

Brūss Villiss aizvadītā gada septembrī. (Foto: London Entertainment / SplashNew/ Vida Press)

“Būsim visi drošībā un turpināsim likt maskas,” viņš piebildis.

Maskas Kalifornijā iekštelpās ir obligātas jau vairāku mēnešu garumā, savukārt, esot ārā, cilvēkiem ir izvēle tās nelikt, ja viņi atrodas vismaz divu metru attālumā no citiem.

Brūss Villiss aizvadītā gada septembrī. (Foto: London Entertainment/Shutterstock/ Vida Press)

Brūsa Villisa incidents noticis īsi pēc tam, kad no Covid-19 mirušo skaits Kalifornijā pārsniedzis 30 000 cilvēku skaitu.

Statistika liecina, ka katru minūti tiek atklāti desmit jauni pozitīvi testa rezultāti, un iedzīvotājiem rekomendēts maskas nēsāt pat mājās, nemaz nerunājot par veikaliem un citām sabiedriskām vietām.

Aizvadītajos svētkos Villiss sociālajos tīklos padalījās ar ģimenes fotogrāfiju, kurā redzams, ka svētkus sagaidījis kopā ar savu sievu Emmu Hemingu (42) un abām jaunākajām meitām – Evelīnu (6) un Mabelu (8).

Aktieris paskaidro, ka fotoaparātu uzlicis uz saliekamajām kāpnēm, ieslēdzis taimeri un “turējis īkšķi”, lai viss izdodas. Līdzās nav bijis neviena cita cilvēka.

Citi šobrīd lasa

Elīna Fīrmane atgriežas televīzijā - vadīs raidījumu kopā ar Lauri Reiniku
Arī sākumskolās mācības no nākamās nedēļas notiks attālināti
Ierobežojumu mīkstināšana turpmāk tiks pārskatīta pēc "luksofora principa" 9
Pievienot komentāru

«Пугачёва сказала, что это будет позор»: адвокат о суде Орбакайте за сына

Беременная Эмили Ратажковски снялась в «голом» бикини