Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla. (Foto: action press/ Vida Press)

"Megana pati sevi iegāza," briti tagad pieprasa paskaidrojumus no hercogienes

Slavenības
18. novembrī 05:15 2020. gada 18. novembrī 05:15
  Jauns.lv
Hercogiene Megana (39) žēlojas, ka viņai pilī neviens nekad nav palīdzējis. Taču oficiāli dokumenti liecina par pretējo. Tagad sabiedrība gaida paskaidrojumus no Saseksas hercogienes.

Seriāla “Suits” zvaigzne iesūdzēja tiesā izdevumu “Daily Mail” un “Mail on Sunday” īpašniekus “Associated Newspapers” par to, ka bez viņas ziņas publiskota privāta vēstule tēvam Tomasam Mārklam. Hercogiene vainoja izdevniecību autortiesību pārkāpumā. Taču lietas izmeklēšanas gaitā parādījušās jaunas skandalozas nianses, kas šobrīd met sliktu ēnu uz Meganas reputāciju.

“Associated Newspapers” Londonas Augstākajā tiesā iesniegusi dokumentus, kur atspoguļotas līdz šim nezināmas vēstules tapšanas nianses. Kā izrādās, šī vēstule nav bijusi “Meganas pašas intelektuāls darbs”. Izdevniecība apgalvo, ka hercogienei to sacerēt palīdzējusi Kensingtonas pils sabiedrisko attiecību speciālistu komanda.

Tiek ziņots, ka bijusī aktrise ar roku pārrakstījusi to, ko viņai pa elektronisko pastu atsūtījuši galma palīgi. Viena no galvenajām vēstules melnraksta tapšanā iesaistītajām personām ir hercogienes un prinča Viljama bijušais preses sekretārs Džeisons Knaufs.

Saistītās ziņas

Laulības krīze? Megana Mārkla aizbraukusi uz kūrortu bez prinča Harija 1
Internetā apspriež pikantu reklāmas video, kurā filmējusies Megana Mārkla 4
Vēl nedzirdēti stāsti par karalieni, prinčiem, Meganu un Keitu - skandalozākās epizodes no jaunas grāmatas

“Prasītājai Meganai tagad jāpierāda, ka viņa ir vienīgais cilvēks, kas piedalījies elektroniskā melnraksta tapšanā. Atbildētājs “Associated Newspapers” secina, ka Džeisons Knaufs un citi Kensingtonas pils sabiedrisko attiecību komandas cilvēki bija iesaistīti šīs vēstules rakstīšanā,” tiesai iesniegto dokumentu citē “Daily Mail”.

Briti jutušies satriekti, uzzinot šos faktus. Daži atgādināja par Meganas žēlošanos par karalisko ģimenei. Hercogiene apgalvoja, ka visi no viņas novērsušies un nav snieguši ne mazāko atbalstu un palīdzību.

“Cik tas viss ir nesmuki, velti viņa iesāka tiesāties”, “Megana pati sevi iegāzusi! Ārprāts, cik lielu kaunu viņai tagad vajadzētu just!”, “Un kā raudāja, ka viņa, nabadzīte, bija atstāta pilnīgi bez palīdzības”, “Meganai laiks paklusēt, kamēr visi vēl nav uzzinājuši, kāda viņa ir patiesībā,” – sociālajos tīklos kritizē karaļnama fani.

Meganai nākamā gada sākumā bija plānots mērot ceļu uz Angliju, lai piedalītos desmit dienu ilgās tiesas sēdēs. Taču viņa ir palūgusi to atlikt uz vēlāku laiku.

Citi šobrīd lasa

Pirmsnāves vārdi un satiktie cilvēki: atklātas detaļas par Maradonas dzīves pēdējām stundām
Aizkustinošākais "Titānika" mīlasstāsts: pāris, kurš nepiekrita šķirties un izvēlējās nāvi
“Veselības centrs 4” vadītāja Rēvalda meitu notiesā uz četriem gadiem cietumā
Pievienot komentāru

Стала известна реакция принца Уильяма на новости о выкидыше Меган

Друг поделился ранее неизвестными снимками принцессы Дианы в бикини